Polskie eko zagrody

Kurczak z gospodarstwa ekologicznego

Producenci mięsa, wędlin i drobiu
09-550 Kunki 1 mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Polskie eko zagrody

Informacje

Opis działalności
Polskie EKO Zagrody to firma zajmująca się hodowlą oraz sprzedażą ekologicznego drobiu. Właścicielka firmy jest Irena Ostrowska. Siedziba naszej działalności zlokalizowana jest w Kunkach, na terenie województwa mazowieckiego. Działamy na rynku od 2013 roku.
Produkty i usługi
Oferowane przez nas towary proponowane są osobom, które sprawdzają jakość spożywanych produktów. Mięso ekologiczne to produkt spożywczy, wytworzony w sposób przyjazny dla środowiska. Nasze kury, kaczki, gęsi czy indyki żyją na świeżym powietrzu z dostępem do trawy, słońca oraz szerokiej przestrzeni.

Ważnym elementem produktów, które Państwu oferujemy, jest paszą, jaką karmiony jest drób. Nie stosujemy sztucznych barwników, zagęszczaczy, nawozów czy dostępnych na rynku stymulatorów wzrostu i chemikaliów-dlatego mamy pewność, że nasze produkty nie są spokrewnione z GMO.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

- galaretka drobiowa,
- filet wędzony z indyka,
- kabanosy drobiowe,
- kiełbasa batonowa,
- kiełbasa biała,
- kiełbasa drobiowa z pieca,
- kiełbasa mazowiecka z indyka,
- kiełbasa zagrodowa,
- pasztet drobiowy,
- pieczeń drobiowa.

Dbamy o to, aby życie ptaków było bezstresowe, zdrowe, a śmierć była łagodna. Długi chów oraz naturalne karmienie powodują, że kurczak zagrodowy ma regularne umięśnienie, jest mniej otłuszczony, a jego skórka jest cieńsza. Dlatego jest polecany wszystkim, którzy dbają o swoje zdrowie. Produkty eko lub bio spełniają wysokie standardy produkcji, posiadają stosowne certyfikaty.

W naszej ofercie znajdują się również warzywa i owoce, które oferujemy naszym Klientom w zależności od pory roku. Oferujemy świeże marchewki, rzodkiewki, pomidory, ogórki, buraki, kalafior i cebulę.

Zachęcamy do kontaktu z firmą Polskie EKO Zagrody w Kunkach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe