Polskie Eko Zagrody Irena Ostrowska

Przetwórstwo i dystrybucja produktów ekologicznych

Producenci i hurtownie żywności ekologicznej
09-550 Kunki 1 mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środa 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobota 10:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
507 722 311
Polskie Eko Zagrody Irena Ostrowska

Informacje

Opis działalności
Polskie EKO Zagrody to firma, której właścicielem jest Irena Ostrowska. Siedziba naszej działalności zlokalizowana jest w Kunkach, na terenie województwa mazowieckiego. Od 2013 roku proponujemy naszym Klientom drób ekologiczny. Ptaki, które Państwu oferujemy, żyją na wolnym wybiegu, mając nieograniczony dostęp do trawy i świeżego powietrza.
Produkty i usługi
Jesteśmy jednym z nielicznych producentów ekologicznych wędlin i mięsa drobiowego. Cieszymy się, że świadomość naszych Klientów rośnie. Coraz więcej osób interesuje się tym, co spożywa. Zdrowie mięso drobiowe, jakie Państwu proponujemy, nie zawiera szkodliwych dla zdrowia ludzkiego dodatków.

Kurczak, kaczka, indyk, czy też gęsi, które hodowane są w naturalny sposób, karmione są wyłącznie pasza roślinną. W paszach nie stosuje się dioksyn, antybiotyków i hormonów wzrostu, a przede wszystkim dodatków pochodzenia zwierzęcego, dzięki temu nasz drób rośnie w swoim naturalnym tempie.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

- kurczak tuszka,
- filet z kurczaka,
- ćwiartka z kurczaka,
- skrzydełka z kurczaka,
- porcje rosołowe z kurczaka,
- podroby z kurczaka.

Co więcej, proponujemy też tuszki, filety, polędwiczki, skrzydło, nogę oraz wiele innych części z indyka, kaszki oraz gęsi. Nasi Klienci często wybierają naturalne wyroby drobiowe. To ekologiczne produkty, które z pewnością przypomną smaki z dzieciństwa i nie tylko. Proponujemy galaretkę drobiową, filet wędzony z indyka, kabanosy drobiowe, czy też kiełbasę drobiową. Dla najbardziej wymagających smakoszy wprowadziliby do ofert pieczenie oraz kiełbasy prosto z pieca.

Mięso drobiowe organiczne jest dojrzalsze, a co za tym idzie delikatniejsze. Po przyrządzeniu mięso jest bardziej spójne i mniej tłuste. Naturalny sposób karmienia wyklucza stosowanie modyfikowanych genetycznie organizmów roślinnych - GMO, dlatego też nasze produkty są najwyższej jakości.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Polskie EKO Zagrody w Kunkach.
Marki i specjalizacje
Owoce i Warzywa
* Owoce
- Jabłka
- Gruszki

* Warzywa
- Brokuły
- Buraki
- Cebula
- Czosnek
- Dynia Hokaido
- Jarmuż
- Kalarepa
- Kapusta
- Marchew
- Ogórki
- Pietruszka
- Por
- Seler
- Sałata masłowa
- Sałata Lodowa
- Ziemniaki

* Mięso
- Drób
- Kurczak tuszka
- Indyk tuszka
- Kaczka tuszka
- Gęś tuszka
- Kura tuszka
- Królik tuszka

Na życzenie klientów porcjowanie tuszki.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
J
Jadwiga
Kupiłam pierwszy raz na święta i mogę jedynie powiedzieć , że naprawdę godne uwagi. W rodzinie mamy osoby , które są uczulone na wiele rzeczy i niestety w większości nie mogą spożywać wędlin ze sklepów tradycyjnych , a tu miłe zaskoczenie. Chciałabym, aby było tak dalej , bo w większości firmy najpierw maja dobry towar a po pewnym czasie niestety już tak nie jest . Proszę trzymajcie swój poziom i pozdrawiam Jaga Wawa.
A
ANIA
W warszawie można ich spotkać u Kręglickich w fortecy :) Mają pyszne mięsko kupuję tam co tydzień.:)
J
Judyta
Chcę tylko dodać to samo, co poprzednim wpisie p. Bogdana, że wędliny są przedniej marki i nadają się do spożycia dla dzieci chorych na alergię pokarmową i inne, nie uczulają, a są bardzo smaczne - polecam!
B
Bogdan
Jadłem wyroby z tej firmy w postaci mięsa drobiowego i przetworów, są naprawdę bardzo dobre i warte tych pieniędzy co kosztują. Dla dzieci i osób, które chcą żyć zdrowo, to jest to.

Słowa kluczowe