Warzywa Olejniczak Grzegorz

Sprzedaż warzyw i owoców

Przetwórstwo warzyw i owoców
09-540 Lubików 9 mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Warzywa Olejniczak Grzegorz

Informacje

Opis działalności
Gospodarstwo Rolne prowadzone przez Grzegorza Olejniczaka istnieje od 1985 roku, przetwórstwo warzyw powstało dziesięć lat później. Przetwórnia warzyw znajduje się w Lubikowie, w powiecie gostyńskim, w województwie mazowieckim.
Produkty i usługi
Rodzinna firma zajmuje się skupem, przetwórstwem oraz sprzedażą owoców i warzyw najwyższej jakość. Dysponujemy dużą powierzchnią przechowalniczą oraz komorami z możliwością kontroli atmosfery, dzięki temu nasze warzywa i owoce zawsze są świeże.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

- ogórki,
- brokuł,
- cebula biała,
- marchew,
- kapusta.

Nasze zbiory oferowane są Klientom w postaci świeżej oraz w marynacie i zalewie. Proponujemy Klientom cebule soloną w plastrach lub kostce, marchew marynowaną w kostce, słupkach oraz plastrach.

Ponadto nasza oferta to również truskawki, które mają liczne właściwości i wartości odżywcze. Wpływ, jaki truskawki wywierają na zdrowie, jest nie do przecenienia. Poleca się reumatykom, cierpiącym na schorzenia wątroby, a także nerek.

Wykwalifikowana kadra, cechuje się duża wiedzą i doświadczeniem. Chętnie pomoże Państwu i będzie służyć radą. Wszystkie produkty starannie selekcjonujemy, a nasze zaangażowanie i podejście do obowiązków doceniło już bardzo wielu Klientów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Przetwórstwa Warzyw z Lubikowa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń