Warzywa Olejniczak Grzegorz

Sprzedaż warzyw i owoców

Przetwórstwo warzyw i owoców
40 Lubików 9 mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
501 709 373
Adres korespondencyjny
40 Lubików 9 mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Gospodarstwo Rolne prowadzone przez Grzegorza Olejniczaka istnieje od 1985 roku, przetwórstwo warzyw powstało dziesięć lat później. Przetwórnia warzyw znajduje się w Lubikowie, w powiecie gostyńskim, w województwie mazowieckim.
Produkty i usługi
Rodzinna firma zajmuje się skupem, przetwórstwem oraz sprzedażą owoców i warzyw najwyższej jakość. Dysponujemy dużą powierzchnią przechowalniczą oraz komorami z możliwością kontroli atmosfery, dzięki temu nasze warzywa i owoce zawsze są świeże.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

- ogórki,
- brokuł,
- cebula biała,
- marchew,
- kapusta.

Nasze zbiory oferowane są Klientom w postaci świeżej oraz w marynacie i zalewie. Proponujemy Klientom cebule soloną w plastrach lub kostce, marchew marynowaną w kostce, słupkach oraz plastrach.

Ponadto nasza oferta to również truskawki, które mają liczne właściwości i wartości odżywcze. Wpływ, jaki truskawki wywierają na zdrowie, jest nie do przecenienia. Poleca się reumatykom, cierpiącym na schorzenia wątroby, a także nerek.

Wykwalifikowana kadra, cechuje się duża wiedzą i doświadczeniem. Chętnie pomoże Państwu i będzie służyć radą. Wszystkie produkty starannie selekcjonujemy, a nasze zaangażowanie i podejście do obowiązków doceniło już bardzo wielu Klientów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Przetwórstwa Warzyw z Lubikowa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń