MT Bilans Tomasz Rola-Stężycki


al. Niepodległości 3
05-600 Grójec, woj. mazowieckie
Informacje
MT Bilans Tomasz Rola-Stężycki prowadzi działalność w branży Biura rachunkowe.
Siedziba firmy znajduje się w Grójec ( województwo mazowieckie). Jeżeli chcesz bezpośrednio skontaktować się z MT Bilans Tomasz Rola-Stężycki – kieruj się pod adres: al. Niepodległości 3, Grójec
Z MT Bilans Tomasz Rola-Stężycki możesz skontaktować się nie tylko na miejscu, ale także
mailowo: tomasz.rola-stezycki@mtbilans.pl
lub telefonicznie, pod numerem 48 664 44 15
Podobne firmy w okolicy
Kancelaria Auditingu i Podatków "Alfa" mgr Jadwiga Godlewska Logo
al. Niepodległości 30, Grójec
1) Prowadzisz bądź planujesz inwestycje w ramach własnego przedsiębiorstwa? 2) Chcesz założyć firmę? 3) Chcesz zamknąć firmę?4) Chcesz sprzedaż firmę? 5) Chcesz pozyskać pracowników? 6) Otrzymałeś dotacje?
Worowska 3A, Grójec
Firma świadczy kompleksowe usługi księgowe począwszy od małych jednoosobowych działalności, po dużespółki prawa handlowego. Obsługujemy rozliczania w formie ksiąg handlowych, PKPiR, ryczałt, rozliczenia VAT, PIT, CIT, oferujemy pełną obsługę kadrową.
Armii Krajowej 1/9, Grójec
KOMPLEKSOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA FINANSOWO - KSIĘGOWA PRZEDSIĘBIORCÓW, ROLNIKÓW I OSÓB FIZYCZNYCHUSŁUGI RACHUNKOWO - KSIĘGOWE, KADRY i PŁACE, VAT W ROLNICTWIE, ROZLICZENIA ROCZNE, OBSŁUGA ZUS i US....TELEMARKETERZY NIE ZAINTERESOWANI MOIMI USŁUGAMI PROSZĘ NIE DZWONIĆ !!!!!TELEFON PODANY JEST WYŁĄCZNIE DO KONTAKTU DLA KLIENTA BIURA RACHUNKOWEGO
Wola Krobowska 1F, Grójec
Nasze usługi świadczymy z zapewnieniem najwyższej staranności oraz z zachowaniem pełnej poufnościpowierzonych nam informacji. Przejmujemy pełną odpowiedzialność za poprawne i rzetelne prowadzenie ksiąg. Reprezentujemy Klienta przed organami US i ZUS. Posiadamy wieloletnie doświadczenie księgowe. Ceny świadczonych przez nas usług ustalane są indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu!!!
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
al. Niepodległości 3
05-600 Grójec, woj. mazowieckie