P.P.U.H. Tkaczyk Arkadiusz w Panoramie Firm

P.P.U.H. Tkaczyk Arkadiusz

Nowoczesna struktura organizacyjna, sprawne zarządzanie i doświadczona załoga!

ul. Gośniewska
05-660 Warka, woj. mazowieckie
Informacje

Opis działalności

Kopalnia piasku w Warce w województwie Mazowieckim. Nasza firma posiada na terenie województwa Mazowieckiego duże udokumentowane i zatwierdzone złoża piasku budowlanego.

Produkty i usługi

Chcąc sprostać Państwa zapotrzebowanie na różne towary powiększyliśmy swoją działalność o sprzedaż piasku który sami wydobywamy dzięki czemu mamy najniższe ceny. Oferujemy także sprzedaż kruszyw, ziemi, żwiru.

Kopalnia piasku i żwiru oferuje w sprzedaży żwir, piasek, materiały kruszone, mieszanki wykorzystywane w produkcji betonów i prefabrykatów, w budownictwie ogólnym i budownictwie drogowym.

Piasek oraz żwir z naszej kopalni został przebadany laboratoryjnie pod względem, zapylenia, zagęszczenia oraz grubości ziaren, posiadamy i udostępniamy wyniki tych badań. Nasz piasek i żwir z kopalni Bibianów cechuje powtarzalność oraz dobra przydatność w użytku budowlanym i budowlano-drogowym.
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(2 opinie)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Opinie użytkowników
nie zadowolony
2018-05-19
nie polecemmmmmmmmmmmmmmmmmmmm , jeśli nie masz dużego zamówienia to nie dzwoń bo oleje ciebie , nie odbierze telefonu,
rob
2018-05-19
nie poleceammmmmmmmmmmmmmmmmmmm , tydzień czasu byłem zwodzony że następnego dni , potem nie odbierał tel . po zadzwonieniu z innego numeru pluł się strasznie , żenada , nie dzwoń bo to strata czasu

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Gośniewska
05-660 Warka, woj. mazowieckie