P.H.U. Ja.Sek.Bud. Mariusz Sekuła Hale z Płyt Warstwowych w Panoramie Firm

P.H.U. Ja.Sek.Bud. Mariusz Sekuła Hale z Płyt Warstwowych

Produkcja i montaż Hal z płyt warstwowych - Pawilonów- Kiosków - Sprzedaż płyt

05-604 Zbrosza Duża 27, woj. mazowieckie
Informacje

Opis działalności

Firma PHU Ja.Sek.Bud. zajmujemy się budową hal, pawilonów, kiosków, garaży, budynków przemysłowych, gospodarczych w systemie konstrukcji stalowych wykorzystując obudowę z płyt warstwowych. Wykonujemy również usługi dekarskie wymiana pokryć dachowych - budowa dachów, remonty dachów.

O nas

Firma PHU Ja.Sek.Bud. znajduje się w województwie mazowieckim. W przeciągu dziesięciu lat działalności, zrealizowaliśmy około 150 inwestycji. Budowy realizowane były w systemie tradycyjnym oraz konstrukcji stalowych wykorzystując obudowę z płyt warstwowych.

Nasza propozycja montażu hal z płyt warstwowych nie stanowi sztywnego systemu ograniczonego wielkościami modularnymi czy też systemowymi, lecz jest każdorazowo realizowana zgodnie z indywidualnymi wytycznymi i potrzebami klienta. Jesteśmy w stanie zrealizować każdą inwestycję zarówno na terenie woj. Mazowieckiego jak również na terenie całej Polski.

Wykonujemy również wszelkie prace w zakresie usług dekarskich:
- budowa dachów z płyty warstwowej,
- krycie dachów płytą warstwową,
- wymiana pokryć dachowych z płyty warstwowej,
- krycie dachów płytą warstwową,
wykonujemy również obróbki blacharskie.

Zapraszamy do współpracy.

Produkty i usługi

Firma PHU Ja.Sek.Bud. oferuje Państwu kompleksowe rozwiązania w zakresie budownictwa hal o konstrukcji stalowej z obudową z płyt warstwowych. Jesteśmy w stanie zaprojektować i wybudować każdy rodzaj nowoczesnej bądź tradycyjnej hali. Współpracujemy z wieloma czołowymi producentami co świadczy, iż przy budowie hali stosujemy bramy, napędy i drzwi najlepszych marek tego typu asortymentu.

W skład naszej oferty wchodzą:
- sprzedaż płyty warstwowej,
- garaże z płyt warstwowych,
- hale magazynowe z płyty warstwowej,
- hale produkcyjne z płyty warstwowej,
- obiekty sportowe z płyty warstwowej,
- hale przemysłowe z płyty warstwowej,
- pawilony z płyt warstwowych,
- budynki gospodarcze z płyt warstwowych,
- kioski z płyt warstwowych,
- chłodnie z płyt warstwowych,
- hale o przeznaczeniu chłodniczym i mrożnie,
- hale logistyczne, usługowe, handlowe oraz każde inne pod projekt klienta.
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(1 opinia)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Opinie użytkowników
INTERBOX
2017-05-12
Polecam. Firma wykonała inwestycję bardzo sprawnie.
montaż płyt warstwowych, garaże z płyt warstwowych, konstrukcje stalowe, garaż z płyt warstwowych cena, płyty warstwowe, hala z płyt warstwowych, obiekty małogabarytowe z płyty warstwowej, kioski z płyty warstwowej, kiosk z płyty warstwowej, płyty warstwowe producent, płyty warstwowe ii gatunek, zabudowa z płyty warstwowej, pawilony z płyty warstwowej, płyta warstwowa, pawilony handlowe budowa, pawilony, dachy z płyt warstwowych, chłodnie do warzyw i owoców, chłodnie, dachy i usługi dekarskie, dekarz, remont dachów, usługi dekarskie, budowa dachów, obróbki blacharskie, obróbki blacharskie dekarskie, budowa hal, hale budowlane, hale przemysłowe, jasekbud, ja.sek.bud., hale z płyt warstwowych grójec, konstrukcje stalowe grójec, blachodachówka, sprzedaż płyty warstwowej, płyty warstwowe cena, najlepsze płyty warstwowe, dachy i rynny, polecany dekarz, dobry dekarz, chłodnie z płyty warstwowej, budowa hal przemysłowych, budowa hal z płyty warstwowej, garaże z płyty warstwowej, garaże, garaż na dwa auta, hale magazynowe, budynki gospodarcze, wiaty, wiaty na samochód, wiata na samochód, drewniane wiaty na samochód, wiata samochodowa, wiata, wiata na drewno, wiaty na drewno, hale z płyt warstwowych, dekarstwo, dekarskie usługi, montaż konstrukcji stalowych, pawilony handlowe

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
05-604 Zbrosza Duża 27, woj. mazowieckie