Golden Handel I Usługi Igor Wójcik

Dostawca hurtowej ilości ogórków, jabłek i innych owoców

Hurtownie warzyw i owoców
05-622 Anielin 14 mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Golden Handel I Usługi Igor Wójcik
05-622 Anielin 14 mazowieckie
NIP
7972026752
Telefon
Golden Handel I Usługi Igor Wójcik

Informacje

Opis działalności firmy Golden Handel I Usługi Igor Wójcik w Anielin
Firma Golden, która prowadzi działalność handlowo-usługową została założona przez Igora Wójcika. Działamy od 2014 roku, a nasza siedziba znajduje się w Anielinie, w województwie mazowieckim. Zajmujemy się hurtową sprzedażą owoców.
Produkty i usługi
Zajmujemy się hurtową sprzedażą owoców, które są doskonałym składnikiem domowych przetworów, dżemów, powideł, a także deserów oraz pełnych witamin koktajli.

W naszym sadzie rosną między innymi jabłka - produkty o niskim indeksie glikemicznym, które powoli podnoszą poziom glukozy we krwi i nie powodują jej skoków. Są również źródłem błonnika, białka oraz witaminy B, C, E i K. Zawierają także kwas foliowy odpowiedzialny za produkcję nowych komórek oraz krwinek czerwonych. Chronią więc ludzki organizm przed rozwojem anemii i osłabieniem.

Oczywiście uprawa jabłek uzależniona jest od dostępu do żyznej gleby, wodnych zasobów oraz odpowiednich warunków pogodowych. Jak każda inna roślina, jabłko narażone jest na działanie szkodników, a w tym miodówek, mszyc, kwieciaków jabłkowców, czy owocówek jabłkóweczek. Zdarza się również, że drzewa są atakowane przez choroby grzybowe, co wymusza na wielu hodowcach zaplanowanie właściwych zabiegów agrotechnicznych, takich jak nawożenie i stosowanie specjalistycznych środków dostosowanych do warunków glebowych, a także klimatycznych. Jeżeli zależy Państwu na tym, żeby kupowane przez Was owoce pochodziły jedynie ze sprawdzonych gospodarstw rolnych, które dbają o prawidłowe odżywanie roślin w trakcie wzrostu, to zapraszamy do kontaktu!

Założona przez nas firma Golden skupia się na hurtowej sprzedaży krajowych płodów rolnych. W naszym asortymencie oprócz jabłek dostępne są między innymi:

- gruszki,
- śliwki,
-.czereśnie,
- truskawki,
- maliny.

Zapraszamy do współpracy oraz do kupowania polskich owoców od sprawdzonego sprzedawcy, który zapewnia terminową dostawę zamówionych produktów na terenie województwa mazowieckiego - firma Golden.
Zasięg działania
Firma Golden Handel I Usługi Igor Wójcik z lokalizacji: Anielin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie, ciechanowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń