Dansad Fphu Danuta Kołacz

Profesjonalne części rolnicze

Hurtownie rolnicze
ul. Kościelna 10, 05-620 Błędów mazowieckie
(4 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
(48) 668 00 84
Adres korespondencyjny
ul. Kościelna 10, 05-620 Błędów mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Dansad Fphu swoją siedzibę ma w miejscowości Błędów, na terenie województwa mazowieckiego. Przedsiębiorstwem kieruje Danuta Kołacz. Specjalizujemy się w sprzedaży detalicznej i hurtowej: artykułów rolniczych, części do kombajnów, części rolniczych, sprzętu rolniczego.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności firmy Dansad jest świadczenie usług w zakresie sprzedaży hurtowej i detalicznej części do maszyn rolniczych. W ofercie posiadamy części oryginalne oraz zamienniki. Wszystkie oferowane produkty są wysokiej jakości. Stale poszerzamy nas asortyment, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom klientów.

W branży artykułów rolniczych działamy już wiele lat, co pozwoliło nam doskonale poznać tę branżę i oczekiwania klientów. Oprócz oferowanej sprzedaży zajmujemy się również fachowym doradztwem w zakresie najkorzystniejszych rozwiązań.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i właścicielami przedsiębiorstw. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dbając o najwyższe standardy obsługi.

W ofercie mamy części do maszyn rolniczych, takich jak: kombajny, maszyny oparowe, paszowozy, siewniki, wozy asenizacyjne, opryskiwacze, kosiarki, przyczep, rozdrabniaczy gałęzi, rozrzutników, sieczkarni, ścinaczy zielonek, wycinaków kiszonek.

W naszym asortymencie znajdują się takie części jak: układ zawieszenia, pneumatyczny układ hamulcowy, tarcze i szczęki "Komfort", diagnostyka Powerchipy Monitoring, technika zaczepowa, siedzenia i akcesoria, cylindry hydrauliczne, parniki, wały przegubowo-teleskopowe, palce sprężyste i noże do różnych typów maszyn, przekładnie.

Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu sprawdzenia szczegółów oferty!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
opoczyński, tomaszowski, białobrzeski, grójecki, kozienicki, przysuski, Warszawa, żyrardowski, konecki

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
K
B
konrad błędów
rewelacyjne ceny polecam
A
ADAM
SWIETNA FIRMA POLECAM
K
KRYSTYNA
POLECAM
A
ADAM
SWIETNA FIRMA POLECAM

Słowa kluczowe