Głuchów Ewa Kaźmierczak Dominik Burcewicz sp.j

Sprzedaż płyt warstwowych oraz budowa obiektów magazynowych i produkcyjnych

Materiały budowlane
ul. Warszawska 66, 05-600 Głuchów mazowieckie
(4 opinie) napisz opinię
Telefon
(48) 661 26 87
Głuchów Ewa Kaźmierczak Dominik Burcewicz sp.j

Informacje

Opis działalności
Głuchów to firma zajmująca się sprzedażą materiałów budowlanych, a także budową z ich użyciem różnych obiektów. Przedsiębiorstwo z Głuchowa, niedaleko Grójca, w województwie mazowieckim rozpoczęło działalność handlowo-usługową w 1997 roku. Prowadzi też filię w Mikołowie, w województwie śląskim.
Produkty i usługi
Materiały budowlane wysokiej jakości i w atrakcyjnych cenach? To podstawa oferty przygotowanej przez firmę Głuchów! Przedsiębiorstwo dysponuje rozwiązaniami uznanych producentów, w tym Europanels, Arcelor Mittal, Kingspan. W ofercie firmy znajdują się między innymi płyty warstwowe styropianowe, z wełną mineralną oraz poliuretanowe. Ponadto sprzedawane są blachy płaskie i trapezowe idealnie nadające się do krycia dachów i różne obróbki blacharskie do dachów płaskich i spadzistych. Można wśród nich wyróżnić kątowniki, listwy maskujące, wiatrówki i inne elementy. Do ich montażu używane są takie akcesoria jak:
-śruby,
-kołki,
-wkręty,
-pianki,
-silikony,
-uszczelniacze.

Wymienione płyty warstwowe są używane przez firmę Głuchów do montażu pawilonów. Obiekty te są wytrzymałe i bardzo funkcjonalne, a dzięki doświadczeniu pracowników przedsiębiorstwa powstają bardzo szybko. Przykładami montowanych pawilonów są stróżówki, sklepy, lokale usługowe i gastronomiczne, a także sklepy, biura i obiekty socjalne. Pawilony wyposażane są w stolarkę okienną i drzwiową oraz instalację elektryczną.

Oferta budowlana obejmuje również:
-montaż chłodni,
-montaż garaży,
-montaż hal,
-montaż konstrukcji stalowych.

W tym ostatnim przypadku są to magazyny, hale produkcyjne, wiaty oraz warsztaty.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o działalności prowadzonej przez firmę Głuchów. Więcej o ofercie oraz dodatkowe zdjęcia dokumentujące zrealizowane zlecenia znajdą Państwo na stronie internetowej. Pytania można kierować na podany adres e-mailowy albo telefonicznie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
A
Adam
Zamówiłem u nich 2 stróżówki. Teraz ochroniarze na prowadzonych przeze mnie budowach mają gdzie się schować w nocy.
O
Obserwator
Bardzo sprawnie wybudowali nowy magazyn dla mojej firmy. Jestem zadowolony i polecam ich usługi.
Ł
Łukasz
Ceny atrakcyjne, a wybór duży. Polecam zakup materiałów budowlanych u nich.
J
Jarek
Polecam współpracę z firmą Głuchów. Mają duży wybór materiałów budowlanych wysokiej jakości i w atrakcyjnych cenach. Szczególnie polecam zakup płyt warstwowych. Sprzedają różne rozwiązania tego typu, które doskonale nadają się do budowy lekkich obiektów.