Ter-Pol Export Import Skup Owoców i Warzyw Teresa Podymniak

Eksport świeżych warzyw i owoców

Żywność ekologiczna
05-660 Gośniewice 53 mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
502 392 711
486677222
Ter-Pol Export Import Skup Owoców i Warzyw Teresa Podymniak

Informacje

Opis działalności
Hurtownia warzyw i owoców TER-POL Export-Import, której właścicielką jest Teresa Podymniak, działa na rynku już od 1995 roku. Siedziba naszej działalności zlokalizowana jest w Gośniewicach, na trenie województwa mazowieckiego. Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości warzyw i owoców.
Produkty i usługi
W Hurtowni warzyw i owoców TER-POL Export-Import zajmujemy się przede wszystkim handlem. Dzięki wieloletniej obecności na rynku jesteśmy w stanie zaproponować Państwu najwyższą jakość warzyw i owoców. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę, dzięki temu zyskaliśmy wielu zadowolonych Klientów z Polski oraz krajów nadbałtyckich.

Świeże warzywa oraz owoce to domena naszej firmy, dokładamy wszelkich starań, aby jabłka, gruszki, czy też ogórki i pomidory, które trafiają do Państwa sklepów, hoteli lub lokali gastronomicznych spełniały wszystkie niezbędne normy.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

- jabłka,
- gruszki,
- truskawki,
- wiśnie,
- śliwki,
- czereśnie,
- kapusta pekińska,
- kapusta biała,
- pomidory.

Co więcej, w sprzedaży posiadamy także hodowaną przez nas truskawkę odmiany Marmolada. Na polu mającym 20 hektarów. Jest to niezwykle wartościowa włoska odmiana truskawki deserowej, która ze względu na swoje walory smakowe ceniona jest przez naszych Klientów. Truskawki odmiany Marmolada bardzo dobrze znoszą transport, dzięki temu mamy pewność, że dotrą pod wskazany adres soczyste i świeże.

Nasze wykwalifikowana kadra pracownicza dba o każdy owoc i warzywo od momentu siewu, aż do dostarczenia pod Państwa drzwi. Wszystkie działania naszej kadry ukierunkowane są na osiągniecie wymaganego przez Klientów poziomu jakości produktów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Hurtownią warzyw i owoców TER-POL Export-Impory w Gośniewicach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń