Ter Pol Skup owoców i warzyw

Sprzedaż naturalnych warzyw i owoców

Hurtownie warzyw i owoców
05-660 Gośniewice 53 mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
486677222
Ter Pol Skup owoców i warzyw

Informacje

Opis działalności
Zlokalizowana w Gośniewicach, na terenie województwa mazowieckiego Hurtownia warzyw i owoców TER-POL Export-Import działa na rynku od 1995 roku. Od tamtej pory dostarczamy do naszych Klientów świeże gruszki, śliwki, czereśnie, kapustę i wiele innych produktów. Działalność prowadzona jest przez Teresę Podymniak.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż świeżych warzyw i owoców. Proponowane przez nas produkty, to plony o wysokich walorach smakowych i odżywczych. Jabłka, jakie dostarczamy do sklepów, hoteli, instytucji czy też lokali gastronomicznych charakteryzuje optymalne wybarwienie, jędrny miąższ, a także twarda skórka.

Nieustannie poszerzamy naszą ofertę o nowe owoce lub warzywa, tak abyśmy mogli sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Państwa zadowolenie jest kluczowe, dlatego też oferujemy transport warzyw i owoców na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Do tego celu firma wyposażona została w specjalną flotę samochodową pozwalającą na zapewnienie produktom odpowiedniej temperatury i bezpieczeństwa.

W szerokiej ofercie hurtowni znajdą Państwo między innymi:

- kapusta pekińska i biała,
- pomidory,
- dynie,
- jabłka,
- gruszki,
- wiśnie,
- śliwki,
- czereśnie.

Truskawki, jakie Państwu oferujemy, hodowane są na naszych polach, co daje nam gwarancję soczystego miąższu i bardzo aromatycznego smaku. Truskawki Marmolada, mają bardzo duże owoce o intensywnie czerwonym kolorze z połyskiem.

Zespół wykwalifikowanej kadry pracowniczej doba o dobór i zbiór warzyw i owoców, a następnie przygotowuje je do transportu. Aby mieć pewność, że warzywa i owoce będą świeże, wykorzystujemy nowoczesne maszyny i pomieszczenia, takie jak, chociażby chłodnia z magazynem. Systematycznie staramy się implementować nowoczesne technologie, które pozwolą nam na zwiększenie Państwa zadowolenia.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty Hurtowni warzyw i owoców TER-POL Export-Import w Gośniewicach.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń