MT Bilans Tomasz Rola-Stężycki


al. Niepodległości 3
05-600 Grójec, woj. mazowieckie
Informacje
MT Bilans Tomasz Rola-Stężycki prowadzi działalność w branży Biura rachunkowe.
Siedziba firmy znajduje się w Grójec ( województwo mazowieckie). Jeżeli chcesz bezpośrednio skontaktować się z MT Bilans Tomasz Rola-Stężycki – kieruj się pod adres: al. Niepodległości 3, Grójec
Z MT Bilans Tomasz Rola-Stężycki możesz skontaktować się nie tylko na miejscu, ale także
mailowo: tomasz.rola-stezycki@mtbilans.pl
lub telefonicznie, pod numerem 48 664 44 15
Podobne firmy w okolicy
Kancelaria Auditingu i Podatków Alfa Sp. z o.o. Logo
Aleja Niepodległości 30, Grójec
Nasza firma powstała w roku 2012 z połączenia wiedzy i doświadczenia Jadwigi Godlewskiej - właściciela biura rachunkowego działającego od 1991 roku oraz Łukasza Godlewskiego, który od początku karieryzawodowej pracował w wiodących firmach audytorsko-doradczych. Dzięki temu Alfa Audit& Advisory Sp. z o.o. łączy cechy firmy rodzinnej z najlepszymi wzorcami międzynarodowych podmiotów.
Worowska 3A, Grójec
Firma świadczy kompleksowe usługi księgowe począwszy od małych jednoosobowych działalności, po dużespółki prawa handlowego. Obsługujemy rozliczania w formie ksiąg handlowych, PKPiR, ryczałt, rozliczenia VAT, PIT, CIT, oferujemy pełną obsługę kadrową.
Armii Krajowej 1/9, Grójec
KOMPLEKSOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA FINANSOWO - KSIĘGOWA PRZEDSIĘBIORCÓW, ROLNIKÓW I OSÓB FIZYCZNYCHUSŁUGI RACHUNKOWO - KSIĘGOWE, KADRY i PŁACE, VAT W ROLNICTWIE, ROZLICZENIA ROCZNE, OBSŁUGA ZUS i US....TELEMARKETERZY NIE ZAINTERESOWANI MOIMI USŁUGAMI PROSZĘ NIE DZWONIĆ !!!!!TELEFON PODANY JEST WYŁĄCZNIE DO KONTAKTU DLA KLIENTA BIURA RACHUNKOWEGO
Wola Krobowska 1F, Grójec
Nasze usługi świadczymy z zapewnieniem najwyższej staranności oraz z zachowaniem pełnej poufnościpowierzonych nam informacji. Przejmujemy pełną odpowiedzialność za poprawne i rzetelne prowadzenie ksiąg. Reprezentujemy Klienta przed organami US i ZUS. Posiadamy wieloletnie doświadczenie księgowe. Ceny świadczonych przez nas usług ustalane są indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu!!!
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
al. Niepodległości 3
05-600 Grójec, woj. mazowieckie