Kancelaria Auditingu i Podatków ALFA Sp. z o.o.

Kompleksowe usługi biura rachunkowego

Biura rachunkowe
al. Niepodległości 30, 05-600 Grójec mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Kancelaria Auditingu i Podatków ALFA Sp. z o.o.
al. Niepodległości 30, 05-600 Grójec mazowieckie
NIP
5223068492
Telefon
Kancelaria Auditingu i Podatków ALFA Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Kancelaria Auditingu i Podatków ALFA Sp. z o.o. w Grójec
Kancelaria Auditingu i Podatków ALFA w Grójcu od 1991 roku zapewnia kompleksową pomoc w zakresie rachunkowości, podatków oraz audytów. Prowadzona jest przez biegłych rewidentów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Od 2018 roku Kancelaria Auditingu i Podatków ALFA prowadzi działalność w formie spółki z o.o.
Produkty i usługi
W ramach naszej działalności zajmujemy się profesjonalnym prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, sporządzaniem sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych. Oferujemy też pomoc w obsłudze kadr i płac.

Zapewniamy kompleksowe doradztwo obejmujące:
- doradztwo podatkowe,
- doradztwo finansowe,
- tworzenie, łączenie i przekształcanie spółek prawa handlowego,
- prognozy i analizy finansowe,
- biznes plany,
- strategie rozwoju,
- doradztwo w zakresie zakupu i sprzedaży spółek.

Prowadzimy też szkolenia w zakresie rachunkowości.
Certyfikaty
Zasięg działania
Firma Kancelaria Auditingu i Podatków ALFA Sp. z o.o. z lokalizacji: Grójec świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Aktualności

doradztwo finansowe i podatkowe

11.11.2022

Prowadzą działalność gospodarczą, warto korzystać z doradztwa finansowego i podatkowego. Merytorycznym doradztwem służymy firmom z takich branż, jak usługowa, produkcyjna czy handlowa. Przygotowujemy też strategie rozwoju, prognozy i analizy finansowe oraz biznesplany. Ponadto zajmujemy się wyceną spółek.

biuro rachunkowe

04.09.2022

Każdy przedsiębiorca zobowiązany jest do prowadzenia księgowości. Powierzenie tego zadania zewnętrznej firmie pozwala oszczędzać czas i pieniądze. Nasze biuro zajmuje się obsługą rachunkową i kadrowo-płacową firm. Prowadzimy księgi rachunkowe i ewidencje podatkowe, sporządzamy sprawozdania finansowe oraz przygotowujemy sprawozdania dla GUS i INTRASTAT.

rachunkowość

24.07.2022

Kancelarię Auditingu i Podatków ALFA prowadzimy z myślą o obsłudze rachunkowej i podatkowej firm. Już od trzydziestu lat zapewniamy Wam wsparcie w prowadzeniu działalności gospodarczej. Nad prawidłowością wszystkich rozliczeń czuwają certyfikowani księgowi i biegli rewidenci.

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
P
Piotr
ok!!!!!!!!!!
S
Szymon
ok wszystko

Słowa kluczowe