OMIKRON Pycak Łukasz

Tonery i tusze do każdej drukarki. Serwis urządzeń drukujących, alkomaty.

Drukarki i urządzenia peryferyjne
ul. Drogowców 5, 05-600 Grójec mazowieckie
poniedziałek 09:00 - 17:00
wtorek 09:00 - 17:00
środa 09:00 - 17:00
czwartek 09:00 - 17:00
piątek 09:00 - 17:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
506 674 216
Adres korespondencyjny
ul. Drogowców 5, 05-600 Grójec mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Firma Omikron zarządzana przez Łukasza Pycaka zajmuje się serwisem drukarek. Posiada swoją siedzibę w Grójcu w województwie mazowieckim przy ul. Piłsudskiego 6B. Firma oferuje darmowe dostawy towarów na terenie Grójca i okolic.
Produkty i usługi
Wszyscy znamy to uczucie, gdy potrzebujemy pilnie wydrukować jakiś dokument, a nasza drukarka jak na złość odmawia posłuszeństwa. Często mamy też problem z tuszem, który w najmniej odpowiedniej chwili kończy się, a zapasowego, jak zwykle, nie ma pod ręką. W takich przypadkach pilnie szukamy najbliższego serwisu. Mieszkańcom Grójca i okolicy we wszystkich tych problemach pomaga firma Łukasza Pycaka - Omikron.

Do naszych zadań należy:
- Naprawa drukarek,
- Sprzedaż alkomatów,
- Regeneracja tuszy i tonerów do drukarek każdego rodzaju.
- tonery,
- serwis komputerowy,
- alkomaty,
- naprawa pc,
- tusze,
- sprzedaż katridży do drukarek atramentowych,
- sprzedażą katridży do drukarek laserowych.

Specjalizacją Omikrona jest naprawa urządzeń drukujących oraz sprzedaż akumulatorów. W ofercie znajduje się także regeneracja tonerówdo wszystkich rodzajów drukarek, dzięki czemu mogą być one powtórnie użyte. W sklepie stacjonarnym można zakupić oryginalny tusz do drukarki, a dla osób, które nie potrzebują profesjonalnej jakości, a chcą na transakcji zaoszczędzić, Omikron oferuje sprzedaż zamienników lub regenerowanych tonerów dobrej jakości do wszelkich rodzajów drukarek renomowanych marek, takich jak HP, Canon, Lexmark, Brother, Samsung czy Epson.

Spółka oferuje także regenerację i sprzedaż kartridży do drukarek atramentowych i laserowych oraz świadczy usługi związane z serwisem sprzętu komputerowego. W siedzibie firmy możliwa jest naprawa pecetów, laptopów i wszelkiego rodzaju urządzeń peryferyjnych, a także zakup alkomatów do pomiaru trzeźwości.

Firma nie jest nastawiona wyłącznie na klientów indywidualnych, z powodzeniem obsługuje również przedsiębiorstwa i instytucje na terenie całego kraju. W trakcie realizacjiusług kieruje się polityką lojalności i maksymalnego, elastycznego zaspokojenia potrzeb klienta.
Marki i specjalizacje
Oferujemy zamienne bądź regenerowane tonery do renomowanych firmy: HP, Canon, Lexmark, Epson, Brother, Samsung etc.

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

tusz,