Studio Urody Zaczarowana Dominika Skarzyńska

Stylizacja brwi i paznokci

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. Jana Pawła II 40, 05-620 Grójec mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Studio Urody Zaczarowana Dominika Skarzyńska
ul. Jana Pawła II 40, 05-620 Grójec mazowieckie
NIP
7972082012
Telefon
Studio Urody Zaczarowana Dominika Skarzyńska

Informacje

Opis działalności firmy Studio Urody Zaczarowana Dominika Skarzyńska w Grójec
Firma Studio Urody Zaczarowana Dominika Skarzyńska znajduje się w miejscowości Grójec w województwie mazowieckim. Od 2023 roku świadczymy usługi z zakresu salony i gabinety kosmetyczne. Od początku istnienia działalności stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm. Zaufało nam już wielu klientów – mamy nadzieję, że i Państwo zdecydują się na nawiązanie z nami współpracy! W razie pytań pozostajemy do dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – odpowiemy Państwu tak szybko, jak to możliwe!
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności są usługi kosmetyczne. Specjalizujemy się przede wszystkim w stylizacji rzęs i paznokci. Wykonujemy również makijaże okolicznościowe, w tym ślubne i wieczorowe.

Czołową pozycję w naszej ofercie zajmuje stylizacja paznokci. Zajmujemy się ich ozdabianiem i pielęgnacją za pomocą różnych technik i produktów. Wykonujemy manicure i pedicure klasyczny polegający na oczyszczaniu płytki paznokcia, nadaniu kształtu, wyrównaniu powierzchni i nałożeniu lakieru. Proponujemy także manicure hybrydowy, który jest o wiele trwalszy, w związku z czym utrzymuje się przez kilka tygodni.

Oprócz tego oferujemy:

- stylizację brwi,
- regulację brwi,
- przedłużanie rzęs,
- zagęszczanie rzęs,
- makijaż okolicznościowy.

Wszystkie usługi wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami klientek. Jesteśmy otwarci na propozycje, ale zawsze chętnie służymy pomocą i fachowym doradztwem.

Gwarantujemy, że każda kobieta wyjdzie od nas zadowolona i chętnie ponownie odwiedzi nasz salon kosmetyczny.

Serdecznie zapraszamy!
Zasięg działania
Firma Studio Urody Zaczarowana Dominika Skarzyńska z lokalizacji: Grójec świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
białobrzeski, grodziski, grójecki, kozienicki, piaseczyński, pruszkowski, rawski, skierniewicki, Warszawa, żyrardowski

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń