Rowtern. FHU. Nogal R.

Sprzątanie obiektów firmowych i pielęgnacje zieleni

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. Lipowa 15, 05-600 Grójec mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
Rowtern. FHU. Nogal R.

Informacje

Opis działalności
Firmę ROWTERN założyliśmy w 2000 roku na terenie Franciszkowa, w województwie mazowieckim. Właścicielem działalności jest Robert Nogal. Zajmujemy się sprzątaniem obiektów, a także pielęgnacją ogrodów i terenów otwartych. Usługi wykonujemy dla firm oraz Klientów prywatnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Jako firma ROWTERN posiadamy odpowiednie kwalifikacje również do projektowania i zakładania terenów zieleni, czy ich fragmentów. Na życzenie Klientów zakładamy różnego rodzaju parki, ogrody, zieleńce, cmentarze, czy boiska sportowe. Zajmujemy się montażem ogrodów skalnych, oczek wodnych oraz automatycznych systemów nawadniających. W ramach naszych usług pielęgnujemy tereny zieleni przez cały rok. Usługi pielęgnacyjne to między innymi:
- koszenie,
- odchwaszczanie,
- nawożenie,
- wałowanie trawników,
- napowietrzanie,
- obsadzanie roślinami sezonowymi kwietników,
- rabaty,
- pielenie,
- cięcia przyrodnicze i nieprzyrodnicze drzew i krzewów,
- podlewanie i leczenie oraz pielęgnacja drzew.

W razie potrzeby zabezpieczamy drzewa i krzewy na czas prac remontowo-budowlanych. Zajmujemy się także grabieniem posesji, karczowaniem zarośli oraz chemicznym usuwaniem chwastów i szkodników.

Wycinamy drzewa, również metodami alpinistycznymi oraz frezujemy pnie. Przeprowadzamy prace ziemne i porządkowe, a także zajmujemy się rekultywacją terenów zdegradowanych.

Uzupełnieniem naszej oferty są inwentaryzacje dendrologiczne oraz zakładanie zielonych dachów. Możemy również zrealizować zlecenie na prace brukarskie.

Naszą ofertę kierujemy do firm, instytucji publicznych, np. urzędów oraz do Klientów prywatnych.

Zapraszamy do kontaktu - firma ROWTERN z Franciszkowa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
J
Joanna
Serdecznie polecamy usługi tej firmy. Zajmują się pielęgnacją ogrodu na terenie posesji naszej restauracji. Na patio Klienci jedzą najczęściej w sezonie letnim. Jest bardzo zadbane i zawsze schludne. Firma dba o nawożenie roślin, pielęgnację trawnika, czyszczenie tarasu z desek oraz o usuwanie śmieci, czy liści. Sprawdzają się i swoje obowiązki wykonują naprawdę rzetelnie.