Gut-Max Marek Gut w Panoramie Firm

Gut-Max Marek Gut

Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja, GHP, GMP, HACCP.

ul. Maratońska 29 /18
05-600 Grójec, woj. mazowieckie
 1. poniedziałek:
  08:00 - 20:00
 2. wtorek:
  08:00 - 20:00
 3. środa:
  08:00 - 20:00
 4. czwartek:
  08:00 - 20:00
 5. piątek:
  08:00 - 20:00
 6. sobota:
  zamknięte
 7. niedziela:
  zamknięte
Informacje

Opis działalności

Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się tępieniem owadów, gryzoni, wszelkich uciążliwych insektów, szkodników magazynowych i ogrodowych. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi także zabezpieczanie obiektów przed szkodnikami, zgodnie z wymogami GHP, GMP, HACCP.

O nas

Dezynsekcja - zwalczanie, tępienie owadów

Zwalczamy owady i gryzonie metodą mechaniczną i chemiczną. Używamy tylko preparatów bezpiecznych dla ludzi, zwierząt i środowiska. Mając na celu zadowolenie klienta do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie .Zawsze działamy szybko, dyskretnie i na czas. Kilkunastoletnie doświadczenie w branży pozwala nam na realizowanie poszczególnych aspektów z dokładnością i precyzją.

Deratyzacja - zwalczanie gryzoni mysz i szczurów

Deratyzacja należy do wyjątkowo precyzyjnych zadań firmy ddd, wiemy, że szczur jest najbardziej niepożądanym szkodnikiem. Zagnieżdża się tam gdzie czuje się bezpiecznie i ma zaplecze w postaci pożywienia. Częstym zjawiskiem jest w piwnicach ,pomieszczeniach magazynowych ,korytarzach i tunelach podziemnych. Ale zdarza się że wkradnie się do naszego domu, zakładu, czy też zagości w restauracji. Wtedy nie ma na co zwlekać ,trzeba jak najszybciej unieszkodliwić lub schwytać szkodnika.
Zwalczanie kretów i nornic nie należy do łatwych zadań, więc tylko wyspecjalizowane w tej dziedzinie firmy potrafią rozprawić się z tym szkodnikiem w sposób perfekcyjny. Kilkunastoletnie doświadczenie w zwalczaniu szkodników.

Dezynfekcja - Zwalczanie drobnoustrojów chorobotwórczych, neutralizacja zapachów

Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, neutralizacja, ozonowanie, zwalczanie, tępienie, trucie, wybijanie, gazowanie , likwidacja, usługi ddd, zwalczanie gryzoni , zwalczanie mysz, zwalczanie szczurów, zwalczanie kretów, likwidacja gniazda os ,szerszeni ,mrówek ,zwalczanie komarów, os szerszeni, zwalczanie insektów, karaluchów, prusaków, likwidacja i neutralizacja zapachów po zmarłym, czyszczenie zsypów ,dezynfekcja zsypów, zabezpieczenie przed gołębiamikolce na gołębie, trucizny na szczury i myszy, trutki na gryzonie, zabezpieczenie obiektu przed szkodnikami ,system HACCP, GHP, GMP, BRC, IFS, AIB, ISO, monitoring szkodników, lampy owadobójcze, karmniki na gryzonie, pułapki , chwytacze, zwalczanie mysz,

Nasi główni klienci

W tym zakresie obsługujemy:
- zakłady przetwórstwa spożywczego,
- hurtownie farmaceutyczne,
- hurtownie weterynaryjne,
- magazyny, zakłady produkcyjne,
- szkoły, żłobki, przedszkola,
- szpitale, ośrodki i przychodnie
- stołówki pracownicze,
- sklepy i hurtownie spożywcze
- hotele, motele i noclegownie,
- restauracje i całą branżę gastronomiczną.

Marki i specjalizacje

Specjalizujemy się w zwalczaniu wszelkich szkodników, domowych, magazynowych, ogrodowych i uciążliwych.

Nasza oferta kierowana jest do klientów indywidualnych jak też do firm, instytucji, zakładów i przedsiębiorstw zgodnie z wymogami:

• GMP,
• GHP,
• HACCP
Sprzęt i stosowane przez nas preparaty, pochodzą od najlepszych producentów światowych oraz liderów i dystrybutorów krajowych
Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, neutralizacja, ozonowanie, zwalczanie, tępienie, trucie

Produkty i usługi

Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się tępieniem owadów, gryzoni, wszelkich uciążliwych insektów, szkodników magazynowych i ogrodowych. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi także zabezpieczanie obiektów przed szkodnikami, zgodnie z wymogami GHP, GMP, HACCP.

W ofercie znajdziecie Państwo także usługę montażu urządzeń do monitoringu szkodników: detektory owadów biegających, wkłady (feromony), lampy ledowe, lampy rażące, pułapki, karmniki, chwytacze, kolce na ptaki, siatki plastikowe, metalowe i inne.

W tym zakresie obsługujemy:

- zakłady przetwórstwa spożywczego
- hurtownie farmaceutyczne
- hurtownie weterynaryjne
- magazyny, zakłady produkcyjne
- szkoły, żłobki, przedszkola
- szpitale, ośrodki i przychodnie
- stołówki pracownicze
- sklepy i hurtownie spożywcze
- hotele, motele i noclegownie
- restauracje i całą branżę gastronomiczną

Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, neutralizacja, ozonowanie, zwalczanie, tępienie, trucie, wybijanie, gazowanie, likwidacja, usługi ddd, zwalczanie gryzoni, zwalczanie mysz, zwalczanie szczurów, zwalczanie kretów, likwidacja gniazda os, szerszeni, mrówek ,zwalczanie komarów, os szerszeni, zwalczanie insektów, karaluchów, prusaków, likwidacja i neutralizacja zapachów po zmarłym, czyszczenie zsypów ,dezynfekcja zsypów, zabezpieczenie przed gołębiami, kolce na gołębie, trucizny na szczury i myszy, trutki na gryzonie, zabezpieczenie obiektu przed szkodnikami ,system HACCP, GHP, GMP, BRC, IFS, AIB, ISO, monitoring szkodników, lampy owadobójcze, karmniki na gryzonie, pułapki , chwytacze, zwalczanie mysz, zwalczanie szczurów, zwalczanie kretów, zwalczanie nornic, zwalczanie gryzoni, zwalczanie kun, tępienie gryzoni , tępienie mysz, tępienie szczurów, tępienie kretów, tępienie owadów, tępienie komarów, tępienie insektów, tępienie karaluchów, tępienie prusaków, tępienie pluskiew, zwalczanie pluskiew, dezynsekcja preparaty środki na pluskwy, likwidacja pluskwy domowej ,rybik cukrowy ,karaluch ,pluskwa, prusak

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Rawa Maz., Warszawa, Płock, Opoczno, Otwock, Sochaczew, Skierniewice, Ożarów Maz., Radom, Legionowo, Kozienice, Grójec, Piaseczno, Nowy Dwór Mazowiecki, Wołomin, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Białobrzegi, Płońsk
Promocje
Ważna od
2018-11-16

Czas na zwalczanie pluskiew !

Stale poszerzamy grono stałych klientów, oferując usługi najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach.Na hasło: „Panorama Firm” udzielamy 10% rabatu! Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów naszej oferty.

Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Obowiązek informacyjny

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Maratońska 29 /18
05-600 Grójec, woj. mazowieckie