Kancelaria Adwokacka Adwokat Krzysztof Bienias

Adwokaci
ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 10, 05-600 Grójec mazowieckie
poniedziałek 08:00 - 15:00
wtorek 08:00 - 15:00
środa 08:00 - 15:00
czwartek 08:00 - 15:00
piątek 08:00 - 15:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
697 131 772
Adres korespondencyjny
ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 10, 05-600 Grójec mazowieckie

Informacje

O nas
Adwokat Krzysztof Bienias – absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Studia ukończył na podstawie pracy o testamencie działowym w prawie polskim. Po odbyciu aplikacji w Warszawie, został członkiem Okręgowej Izby Adwokackiej w Radomiu, gdzie systematycznie poszerza swoją wiedzę podczas specjalistycznych szkoleń. Doświadczenie zdobywał w czołowych kancelariach warszawskich oraz grójeckich. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych, prawie rodzinnym, cywilnym oraz karnym. Swoim Klientom oferuje pomoc na każdym z etapów postępowania sądowego i przedsądowego, reprezentuje ich podczas mediacji i negocjacji, sporządza opinie prawne, a także projekty umów gospodarczych. Indywidualne i profesjonalne podejście do każdego zlecenia sprawia, że cieszy się dużym zaufaniem Klientów.
Opis działalności
Kancelaria Adwokata Krzysztofa Bieniasa oferuje szeroką pomoc prawną dla osób indywidualnych oraz kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców. Zawsze dopełniamy najwyższej staranności by doradzić Klientowi najbardziej optymalne z jego perspektywy rozwiązanie. Kierujemy się w tym zakresie przede wszystkim interesem Klienta starając się pokazać różne drogi rozwiązania problemu i przedstawić rzeczywiste szanse na uzyskanie korzystnego rozstrzygnięcia. Spotkania z Klientami odbywają się w trzech lokalizacjach: Grójec ul. POW 10, Warka ul. Warszawska 26, Nowe Miasto nad Pilicą, ul. Szeroka 10e.
Produkty i usługi
Kancelaria Adwokacka Adwokat Krzysztof Bienias ma swoją siedzibę w Grójcu, przy ul. Polskiej Organizacji Wojskowej.


Nasza kancelaria współpracuje zarówno z osobami fizycznymi, jak i podmiotami gospodarczymi. Oferujemy przedstawicielstwo przed sądem w każdej prowadzonej sprawie i pełne zaangażowanie na każdym etapie postępowania. Wierzymy, że właściwa reprezentacja klienta przyczynia się do wydania sprawiedliwego wyroku, a także pozwala w odpowiedni sposób zabezpieczyć interes prawny mocodawcy.

Oferujemy usługi prawne m.in. w zakresie spraw rodzinnych - pomożemy w kwestiach alimentacyjnych czy rozwodowych, a ponadto w sprawach z udziałem nieletnich. Mamy świadomość, że obecność w sądzie i cały proces związany z rozprawą, może być bardzo stresujący. Dlatego oferujemy nie tylko kompleksowe prowadzenie konkretnych spraw, ale także wspieramy naszych klientów przez cały okres współpracy. Wytłumaczymy, na czym polega i jak wygląda reprezentacja pełnomocnika oraz przygotujemy Państwa do ewentualnego wystąpienia w sądzie.

Nasze usługi obejmują także sporządzanie umów oraz konsultacje prawne, niezbędne w przypadku wielu postępowań. Zajmiemy się także sprawami związanymi z odszkodowaniami, spadkiem, odzyskaniem majątku oraz windykacją długów. Reprezentacja przed sądami w wielu dziedzinach prawa to nasza specjalność i dzięki fachowej obsłudze, każdy klient może mieć pewność, że swoją pracę wykonamy rzetelnie.


Świadczymy usługi w zakresie prawa:
* handlowego,
* cywilnego,
* finansowego,
* ubezpieczeniowego,
* karnego,
* budowlanego,
* nieruchomości,
* opiekuńczego,
* karno-skarbowego,
* administracyjnego,
* rodzinnego,
* spadkowego
* pracy,
* odszkodowań.


Jeśli stoją Państwo przed koniecznością stawiennictwa przed sądem, które okazuje się zbyt wymagającą czynnością albo potrzebna jest porada prawna, zapraszamy do kontaktu.
Marki i specjalizacje
Dagas sp. z o.o. : Podmiot specjalizujący się w opracowywaniu i dystrybucji nowoczesnych technologii w dziedzinie chemii.

Deltima sp. z o.o.: Podmiot świadczący zaawansowane i specjalistyczne usługi w dziedzinie logistyki wsparcia sprzedaży.

Prima Auto sp. z o.o.: Profesjonalny serwis samochodów osobowych i ciężarowych.

OBR Melchior sp. z o.o. Podmiot prowadzący działalność badawczo-rozwojową i specjalizujący się we wprowadzaniu na rynek technologii z dziedziny chemii i nauk technicznych.

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń