Krzysztof Bienias Kancelaria adwokacka

Zajmujemy się świadczeniem pełnego zakresu usług prawnych

Adwokaci
ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 10, 05-600 Grójec mazowieckie
Poniedziałek 8:00 - 15:00
Wtorek 8:00 - 15:00
Środa 8:00 - 15:00
Czwartek 8:00 - 15:00
Piątek 8:00 - 15:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Krzysztof Bienias Kancelaria adwokacka

Informacje

O nas
Założyciel naszej Kancelarii, Adwokat Krzysztof Bienias, jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Studia ukończył na podstawie pracy o testamencie działowym w prawie polskim. Po odbyciu aplikacji w Warszawie został członkiem Okręgowej Izby Adwokackiej w Radomiu, gdzie systematycznie poszerza swoją wiedzę podczas specjalistycznych szkoleń. Doświadczenie zdobywał w czołowych kancelariach warszawskich oraz grójeckich. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych, prawie rodzinnym, cywilnym oraz karnym. Swoim Klientom oferuje pomoc na każdym z etapów postępowania sądowego i przedsądowego, reprezentuje ich podczas mediacji i negocjacji, sporządza opinie prawne, a także projekty umów gospodarczych. Indywidualne i profesjonalne podejście do każdego zlecenia sprawia, że cieszy się dużym zaufaniem Klientów.
Opis działalności
W Kancelarii Adwokackiej Krzysztofa Bieniasa oferujemy szeroką pomoc prawną dla osób indywidualnych oraz przedsiębiorców. Zawsze dopełniamy najwyższej staranności by doradzić Klientowi najbardziej optymalne z jego perspektywy rozwiązanie. Kierujemy się w tym zakresie przede wszystkim interesem Klienta starając się pokazać różne drogi rozwiązania problemu i przedstawić rzeczywiste szanse na uzyskanie korzystnego rozstrzygnięcia. Spotkania z Klientami odbywają się w trzech lokalizacjach: Grójec ul. POW 10, Warka ul. Warszawska 26, Nowe Miasto nad Pilicą, ul. Szeroka 10e.
Produkty i usługi
Nasza kancelaria współpracuje zarówno z osobami fizycznymi, jak i podmiotami gospodarczymi. Oferujemy przedstawicielstwo przed sądem w każdej prowadzonej sprawie i pełne zaangażowanie na każdym etapie postępowania. Wierzymy, że właściwa reprezentacja klienta przyczynia się do wydania sprawiedliwego wyroku, a także pozwala w odpowiedni sposób zabezpieczyć interes prawny mocodawcy.

Oferujemy usługi prawne m.in. w zakresie spraw rodzinnych - pomożemy w kwestiach alimentacyjnych czy rozwodowych, a ponadto w sprawach z udziałem nieletnich. Mamy świadomość, że obecność w sądzie i cały proces związany z rozprawą, może być bardzo stresujący. Dlatego oferujemy nie tylko kompleksowe prowadzenie konkretnych spraw, ale także wspieramy naszych klientów przez cały okres współpracy. Wytłumaczymy, na czym polega i jak wygląda reprezentacja pełnomocnika oraz przygotujemy Państwa do ewentualnego wystąpienia w sądzie.

Nasze usługi obejmują także sporządzanie umów oraz konsultacje prawne, niezbędne w przypadku wielu postępowań. Zajmiemy się także sprawami związanymi z odszkodowaniami, spadkiem, odzyskaniem majątku oraz windykacją długów. Reprezentacja przed sądami w wielu dziedzinach prawa to nasza specjalność i dzięki fachowej obsłudze, każdy klient może mieć pewność, że swoją pracę wykonamy rzetelnie.


Świadczymy usługi w takich zakresach prawa jak:

- prawo handlowe,
- prawo cywilne,
- prawo finansowe,
- prawo ubezpieczeniowe,
- prawo karne,
- prawo budowlane,
- prawo nieruchomości,
- prawo opiekuńcze,
- prawo karno-skarbowe,
- prawo rodzinne i wiele innych.

Jeśli stoją Państwo przed koniecznością stawiennictwa przed sądem, które okazuje się zbyt wymagającą czynnością albo potrzebna jest porada prawna, zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
grodziski, grójecki, miński, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, pułtuski, Warszawa, warszawski zachodni, żyrardowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń