Matbud Roboty Ziemne Brukarstwo Mateusz Włodarski

Brukarstwo na najwyższym poziomie

Brukarstwo
ul. Walecznych 17A, 05-600 Grójec mazowieckie
(4 opinie) napisz opinię
Matbud Roboty Ziemne Brukarstwo Mateusz Włodarski

Informacje

Opis działalności
Mateusz Włodarski prowadzi swoją firmę MatBud. W ramach usług zajmujemy się układaniem powierzchni kostką brukową i granitową. Wykonujemy też prace ziemne. Nasza siedziba znajduje się w Grójcu, w województwie mazowieckim.
Produkty i usługi
Nasza firma zajmuje się brukarstwem już ponad 12 lat. Posiadamy więc spore doświadczenie oraz umiejętności, które przez ten czas bardzo rozwinęliśmy. MatBud jest uważany za lidera wśród firm brukarskich w powiecie grójeckim. Zaufało nam szerokie grono Klientów zadowolonych z efektu naszej pracy.

Układamy kostką brukową i granitową powierzchnie takie jak:
- drogi,
- alejki,
- tarasy,
- chodniki,
- podjazdy,
- posesje itp.

Wszelkie prace wykonuje ekipa naszych wykwalifikowanych pracowników, którzy doskonale znają się na swoim fachu. Do każdego zadania podchodzimy z zaangażowaniem, wykonujemy je terminowo i solidnie. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami i narzędziami. Usługi realizujemy przy minimalnym zaangażowaniu inwestora.

Uzupełnieniem oferty są prace ziemne. W ich skład wchodzą usługi takie jak m.in. wykopy pod fundamenty, wykopy pod sieci wodociągowe, kanalizacyjne i elektryczne, niwelacje terenu, odwodnienia, kopanie rowów i wiele więcej. Korzystamy z mini wywrotek, minikoparek, koparek gąsienicowych i kołowych. Ponadto sprzedajemy materiały sypkie i zapewniamy ich transport od 1 do 25 ton.

Naszym celem jest spełnienie nawet największych oczekiwań Klientów. W razie pytań prosimy o kontakt.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
mazowieckie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
W
Wojtek
Naprawdę polecam MatBud, panowie zrobili mi wykop pod szambo sprawnie i porządnie.
M
Migluk
Jest to doświadczona firma brukarska, widać, że znają się na tym, co robią po poziomie ich usług. Wiele osób poleca tę firmę w powiecie grójeckim i nie są w błędzie!
F
Franciszek
Chciałem wyłożyć kostką brukową plac przed domem. Ekipa podjęła się tak trudnego i sporego zlecenia, jestem im bardzo wdzięczny, bo nikt inny nie chciał tego zrobić. W dodatku zlecenie wykonali perfekcyjnie.
E
Ewa
Jeśli szukacie dobrej firmy brukarskiej, to z czystym sumieniem mogę polecić MatBud. Bardzo ładnie ułożyli mój taras kostką granitową.