Geparo. Strupiński T.

Roboty ziemne, transport ciężarowy.

Wykopy i roboty fundamentowe
ul. Wiatraczna 19a, 05-600 Grójec mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Geparo. Strupiński T.

Informacje

Opis działalności
Firma Geparo zarządzana przez Tomasza Strupińskiego zajmuje się wykonywaniem robót ziemnych i drogowych za pomocą maszyn budowlanych. Działa na terenie Grójca, Piaseczna oraz okolic. Firma została założona w 2006 roku.
Produkty i usługi
Oferujemy usługi z zakresu robót ziemnych i drogowych, oferujemy także transport materiałów sypkich za pomocą wywrotki. Posiadamy na wynajem szereg maszyn budowlanych z aktualnymi badaniami diagnostycznymi. Prowadzą je doświadczeni operatorzy mające odpowiednie uprawnienia na pracę tego typu pojazdami.

Wykonujemy takie prace jak:
- przygotowanie terenu pod budowę, wykopy pod fundamenty,
- wykopy pod szamba, nawodnienia, montaż oczyszczalni biologicznych,
- wykopy pod instalacje wodociągowe, kanalizacyjne, elektryczne itd.,
- porządkowanie terenu po budowie (wywóz gruzu, ziemi itp.),
- wyrywanie drzew, usuwanie karp,
- utwardzanie dróg i placów,
- wyburzenia,
- zagęszczenia terenu walcem wibracyjnym,
- profilowanie rowów i nasypów,wymiana gruntu,
- zakładanie trawników.
- melioracje terenu, opaski, odwodnienia,

Ponadto oferujemy transport materiałów sypkich takich jak m.in. piach płukany, żwir, ziemia ogrodowa, pospółka, kruszywo oraz żużel

Posiadamy na stanie m.in. wywrotkę 25 t (DMC), koparko-ładowarkę, koparkę obrotowo-kołową 16 t + chwytak, minikoparkę, walec wibracyjny, zagęszczarki, skoczki, glebogryzarki ręczne, młoty udarowe, odśnieżarki wirnikowe, pługi obrotowe do odśnieżania (z lemieszem gumowym) oraz niwelator. Ponadto do dyspozycji naszych klientów oddajemy ciągnik rolniczy z osprzętem takim jak m.in. przyczepa wywrotka, cyklop, opryskiwacz z lancą, pług, glebogryzarka, brona, kultywator, kosiarka rotacyjna, grabie do gałęzi, widłak oraz pług do odśnieżania z lemieszem gumowym. Nieustannie powiększamy naszą bazę maszynową, by móc oferować usługi na najwyższym poziomie.

Do pracy podchodzimy z zaangażowaniem, dzięki czemu wszystkie prace są wykonane fachowo i w terminie. Zadowolenie klienta jest dla nas rzeczą priorytetową, dlatego zapewniamy wysoki standard obsługi oraz atrakcyjne ceny.

Zapraszamy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń