PPUH Redom

Modernizacja domów oraz sprzedaż materiałów budowlanych

Materiały budowlane
05-610 Kolonia Bądków 23 mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(48) 663 23 36
Adres korespondencyjny
05-610 Kolonia Bądków 23 mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Redom jest firmą, zajmującą się budową domów od podstaw. Przedsiębiorstwo prowadzi również własny sklep budowlany. W jego asortymencie znajdą Państwo najróżniejsze produkty związane z budowlanką. Siedziba zakładu znajduje się w Kolonii Bądkowie w województwie mazowieckim. Redom funkcjonuje na rynku od 20 lat.
Produkty i usługi
Oferta przedsiębiorstwa skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i do przedsiębiorców. Współpraca z Redom pozwoli Państwu na budowę i remont każdego budynku. Firma zajmuje się wznoszeniem nowych budynków, ale także modernizacjami istniejących już obiektów. Ekipa budowlano-remontowa dokona niezbędnych pomiarów, dzięki którym dostosują odpowiednią ilość materiałów. Dla specjalistów nie stanowi problemu remont dachu, montaż drzwi, czy układanie kostki brukowej.

Jeśli jednak chcą Państwo przeprowadzić remont na własną rękę, to firma Redom oferuje Państwu bogaty wybór materiałów budowlanych. Mieszczący się w Kolonii Bądkowie sklep wyposażony jest w różnego rodzaju drzwi, okna oraz bramy. Z gotowego katalogu mogą Państwo zakupić także parapety, rolety i blachy. Odwiedzając sklep, mają Państwo możliwość zakupu również materiałów wykończeniowych.

W ramach realizowanych usług firma Redom proponuje Państwu między innymi:

- mieszanie farb,
- dobieranie koloru do wnętrz,
- wykopy studni,
- HDS transport,
- docieplanie pomieszczeń.

Więcej informacji o ofercie znajdą Państwo na stronie internetowej przedsiębiorstwa. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z usług. Zapraszamy również do odwiedzenia siedziby firmy w Kolonii Bądkowie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
świętokrzyskie, łódzkie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie, lubelskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń