PPUH Redom

Materiały budowlane najwyższej klasy

Materiały budowlane
05-610 Kolonia Bądków 23 mazowieckie
(4 opinie) napisz opinię
PPUH Redom

Informacje

Opis działalności
Nasze przedsiębiorstwo Redom mieści się w Kolonii Bądkowie, na terenie województwa mazowieckiego. Od ponad 20 lat zajmujemy się usługami budowlanymi, a także prowadzimy sklep z materiałami, które przydadzą się podczas każdej inwestycji lub remontu. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i również przedsiębiorców.

Zapewniamy szansę na nabycie najlepszych jakościowo materiały budowlanych. Bez problemu można znaleźć u nas wszelkiego rodzaju akcesoria budowlane i remontowe. Dzięki temu każda firma może pozyskać niezbędne materiały, zaś osoby zdecydowane na samodzielne wykonanie prac budowlanych z pewnością otrzymają wszelkie niezbędne artykuły.

Nasza propozycja to między innymi:
- drzwi
- okna
- bramy
- parapety
- rolety
- blachy
- materiały wykończeniowe
Podczas wizyty w sklepie każdy z Klientów może kierować się profesjonalnym i rzetelnym doradztwem w doborze najlepszych rozwiązań. Pomożemy także przez montaż i dowóz zakupionych produktów.

Warto także wspomnieć, iż świadczymy profesjonalne usługi budowlane. Wykonamy budowę i remont każdego budynku, ale także modernizację istniejących już obiektów. Ekipa budowlano-remontowa dokona niezbędnych pomiarów, dzięki którym dostosują odpowiednią ilość materiałów. Dla specjalistów nie stanowi problemu remont dachu, montaż drzwi, czy układanie kostki brukowej. Dodatkowo proponujemy:
- mieszanie farb,
- dobieranie koloru do wnętrz,
- wykopy studni,
- HDS transport,
- docieplanie pomieszczeń.
Więcej informacji o ofercie znajdą Państwo na stronie internetowej przedsiębiorstwa. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z usług. Zapraszamy również do odwiedzenia siedziby firmy w Kolonii Bądkowie.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie, mazowieckie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
I
Icacof
Z czystym sumieniem muszę przyznać, że tak profesjonalnej obsługi się nie spodziewałem. Remont mojego domu wykonany właśnie przez Redom zapewnił mi najlepsze efekty.
W
Witka_cyk
Mój dom wybudowali w rekordowym tempie, i to jeszcze przed terminem! Serdecznie polecam!
M
M_agufa
Polecam z czystym sumieniem. Wiedzą jak zapewnić Klientom rzetelną obsługę podczas prac budowlanych. Naprawdę warto.
E
Emu_xox
Polecam. Panowie zapewnili mi najlepsze dostępne materiały budowlane, które zdecydowanie pomogły mi w remoncie.