Maliszewska Hanna Ekologiczna szkółka aronii czarnoowocowej

Produkcja roślin i nasion.

Produkcja roślin i nasion
05-610 Kolonia Bądków 7a mazowieckie
(3 opinie) napisz opinię
Maliszewska Hanna Ekologiczna szkółka aronii czarnoowocowej

Informacje

Opis działalności
Ekologiczna szkółka aronii czarnoowocowej znajduje się w miejscowości Kolonia Bądków, na terenie województwa mazowieckiego. Specjalizujemy się w produkcji roślin i nasion. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Hanna Maliszewska.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności naszej szkółki Aronia jest sprzedaż wysokiej jakości sadzonek aronii wegetatywnej 2-latek oraz 1-latek rozkrzewionych o silnie rozwiniętym systemie korzeniowym do zakładania plantacji towarowych i ogródków przydomowych.

Oferowane przez nas sadzonki aronii pochodzą z własnego wyselekcjonowanego matecznika, który powstał w wyniku selekcji na przestrzeni wielu lat.

Udzielamy bezpłatnych fachowych porad przy zakładaniu plantacji aronii.

Nasza kadra pracownicza jest doświadczona oraz wykwalifikowana. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy wysoką jakość oferowanych sadzonek z zachowaniem konkurencyjnych cen.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy z szkółką Aronia.

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
M
maria
wszystko dobrze polecam!!!!
M
Marcin
NAJLEPSZA W POLSCE!!!
S
Szymon
ok!!!!!!!!!!!!