Frutex Skup Owoców

Skup owoców

Hurtownie warzyw i owoców
05-660 Michałów Górny 32 mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Frutex Skup Owoców

Informacje

Opis działalności
Hurtownia Frutex zlokalizowana jest w miejscowości Michałów Górny, na terenie województwa mazowieckiego. Specjalizujemy się w świadczeniu usług w zakresie skupu wszelakich owoców.
Produkty i usługi
Już od lat dziewięćdziesiątych XX wieku, z powodzeniem nasze owoce były sprzedawane głównie przez firmy zewnętrzne, które zajmowały się tego typu handlem. Od 2011 roku jesteśmy samodzielnym eksporterem własnych towarów. Współpracujemy z klientami należącymi do rynku europejskiego.

W ciągu ostatniej dekady znacznie rozbudowaliśmy park maszynowy oraz magazyny i wyposażyliśmy je w najlepsze urządzenia, dzięki którym jakość naszego towaru jest utrzymywana na wysokim poziomie, co pozwala zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Przechowywanie naszych produktów w specjalistycznych chłodniach z kontrolowaną atmosferą i chłodniach ULO umożliwia nam dostarczanie świeżego towaru naszym klientom przez cały rok. Wychodzą naprzeciw naszym klientom, owoce pakujemy w: skrzynki plastikowe, woreczki foliowe, oraz kartony. Spełniamy Państwa potrzeby.

Dzięki współpracy z wieloma firmami transportowymi mamy możliwość zorganizowania transportu zarówno krajowego jak i zagranicznego.

Zapraszamy!
Marki i specjalizacje
W naszej ofercie znajdują się:

JABŁKA:
- Celeste,
- Delikates,
- Gala,
- Gloster,
- Golden Delicious,
- Kortland,
- Ligol,
- Lobo,
- Mutsu,
- Paulared,
- Piros,
- Champion.

CZEREŚNIE:
- Kordia,
- Lapins,
- Poznańska,
- Regina,
- Sweetheart.

ŚLIWKI:
- Amers,
- Bluefre,
- Haganta,
- President.

GRUSZKI:
- Klapsa,
- Konferencja,
- Lukasówka,
- Paten.

WIŚNIE:
- Debreczyn,
- Groniasta,
- Łutówka.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń