Akces Płyty Warstwowe

Wykonamy co zechcesz z płyty warstwowej i stali co tylko projektant ustali

Materiały budowlane
Parkowa 4, 05-600 Mirowice mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
502 132 336
502132336
486640028
marcin@plytywarstwowe24.pl
Adres korespondencyjny
Parkowa 4, 05-600 Mirowice mazowieckie

Informacje

O nas
Jesteśmy młodą prężną i stale rozwijającą się firmą, sprzedającą płyty warstwowe, blachy trapezowe, płaskie i dachówkowe oraz akcesoria do ich montażu. Zatrudniamy najlepszych i sprawdzonych fachowców do realizacji powierzonych i naszych projektów.Mamy kilkunastoletnie doświadczenie zdobyte na licznych realizacjach wsparte wiedzą wielu producentów jak i firm wykonawczych. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym osiągamy sukces.

Oferujemy doradztwo i wsparcie techniczne. Sporządzanie kosztorysów do Agencji Restrukturyzacji i modernizacji rolnictwa wykorzystywanych w programach w programach dotacji z Unii Europejskiej. Pomożemy w doborze i wykonaniu projektu budowlanego i prowadzeniu budowy.
Opis działalności
Jesteśmy młodą prężną i stale rozwijającą się firmą, sprzedającą płyty warstwowe, blachy trapezowe oraz akcesoria do ich montażu. Konstrukcje stalowe i płyty warstwowe poliuretanowe PIR z montażem Hale,dachy,przechowalnie,chłodnie, pawilony,wiaty,garaże,wiaty parkingowe kompleksowo i pod klucz Oferujemy doradztwo i wsparcie techniczne. Sporządzanie kosztorysów do Agencji Restrukturyzacji i modernizacji rolnictwa wykorzystywanych w programach dotacji z Unii Europejskiej. Oferujemy płyty warstwowe, konstrukcje oraz akcesoria z dostawą i montażem Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
Produkty i usługi
Co to jest płyta warstwowa?
Płyty warstwowe w okładzinach metalowych są stosowane w budownictwie od ponad 40 lat, są to modularne elementy budowlane o strukturze złożonej z dwóch konstrukcyjnych okładzin i izolacyjno-konstrukcyjnego rdzenia. Okładziny stanowią ocynkowane blachy stalowe, pokryte powłokami ochronno-dekoracyjnymi, natomiast rdzeń zbudowany jest z wysokiej jakości styropianu samogasnącego i pianki poliuretanowej. Będące w okładzinach styropian i pianka nie ulegają zawilgoceniui są zabezpieczone przed oddziaływaniem czynników promieniowania słonecznego. Styropianowy i piankowy rdzeń jest odpowiedzialny za przenoszenie naprężeń stycznych, utrzymanie stałego dystansu między okładzinami, oraz zapewnienie wysokiej izolacyjności cieplnej.

Płyty warstwowe styropianowe:
Płyty warstwowe są stosowane jako elementy ścienne i dachowe dla lekkiej obudowy budynków przemysłowych, inwentarskich, rolniczych jak również jako materiał izolacyjny wykorzystywany w chłodnictwie, przemyśle spożywczym oraz w budownictwie ogólnym jako materiał dociepleniowy. Są to panele powstałe ze sklejenia rdzenia styropianowego z dwoma warstwami okładzin: zewnętrznej i wewnętrznej.

- Poliester
- Alucynk
- Glasbord
- Stal nierdzewna
- Laminat

Płyty warstwowe poliuretan:
Płyty warstwowe poliuretanowe stosujemy jako ścienne i dachowe panele termoizolacyjne do lekkiej obudowy budynków przemysłowych, inwentarskich, rolniczych jak również jako materiał termoizolacyjny wykorzystywany głównie w chłodnictwie, przemyśle spożywczym oraz w budownictwie ogólnym. Są to płyty wytwarzane w procesie ciągłym, których konstrukcja składa się z bezfreonowej pianki typu PUR, która spaja dwie warstwy okładzin:zewnętrzną i wewnętrzną.

Okładziny zewnętrzne i wewnętrzne:
- Poliester
- Alucynk
- Stal nierdzewna
- Colorcoat HPS 200 ®
- Colorcoat Prisma ®
- Myriamax ®
Marki i specjalizacje
Nasza oferta:

Sprzedaż i montaż:
- płyty warstwowe,
- drzwi i bramy przemysłowe
- posadzki przemysłowe,
- blachy płaskie, blachodachówka,
- konstrukcje stalowe
- akcesoria montażowe.

Usługi:
- hale, pawilony, garaże
- obróbki, orynnowanie PCV i stalowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń