JF Akces Górecka Katarzyna

Wykonawstwo, sprzedaż i montaż konstrukcji stalowych na najwyższym poziomie

Konstrukcje stalowe
Parkowa 4, 05-600 Mirowice mazowieckie
(3 opinie) napisz opinię
JF Akces Górecka Katarzyna

Informacje

Opis działalności
Siedziba naszej firmy mieści się w Mirowicach, na terenie województwa mazowieckiego. Zajmujemy się sprzedażą konstrukcji stalowych oraz ich elementów, zapewniając wyłącznie produkty najwyższej jakości . Właścicielką jest Katarzyna Górecka. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Naszą główną propozycją jest sprzedaż płyt warstwowych o wysokiej jakości. Dzięki swojej modularnej budowie i strukturze złożonej z dwóch konstrukcyjnych okładzin i izolacyjno-konstrukcyjnego rdzenia, rozwiązanie tego typu jest popularne od ponad 40 lat. Okładziny stanowią ocynkowane blachy stalowe, pokryte powłokami ochronno-dekoracyjnymi, natomiast rdzeń zbudowany jest z wysokiej jakości styropianu samogasnącego i pianki poliuretanowej.

Nasze płyty warstwowe stosuje się jako elementy ścienne i dachowe, dla budynków przemysłowych, inwentarskich, rolniczych, magazynowych. Są powszechnie stosowane w chłodnictwie, przemyśle spożywczym oraz w budownictwie ogólnym jako materiał dociepleniowy. Nasza oferta to:
- płyty warstwowe styropianowe
- płyty warstwowe poliuretanowe
- płyty warstwowe poliuretanowe ścienne
- płyty warstwowe poliuretanowe dachowe
- blachy stalowe
- łączniki montażowe
- okładziny konstrukcyjne
- modularne elementy budowlane
Każdy z naszych produktów to najwyzsza jakość w świetnej cenie. W ofercie można znaleźć materiały takie jak poliester, alucynk, stal niedrzewna, glasbord oraz laminat. Nieustannie podnosimy woje kompetencje tak, aby świadczyć pełen zakres usług spełniających oczekiwania naszych Klientów. Proponujemy montaż:
hal przemysłowych
konstrukcji stalowych
- płyt warstwowych
- drzwi i bram przemysłowych
- posadzek przemysłowych
- blach płaskich i blachodachówki
- konstrukcji stalowych
Nasze produkty to najwyższa jakość, w atrakcyjnej cenie, dzięki czemu cieszymy się pozycją lidera lokalnego rynku. Swoją ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm oraz przedsiębiorstw.

Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy.

Zapraszamy do kontaktu.


Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie, łódzkie, mazowieckie, świętokrzyskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
G
Glisea
Firma JF Akces wykonała moją halę produkcyjną. Od lat nie ma z nią żadnego problemu, co tylko potwierdza najwyższa jakość ich usług.
K
kris1967
Polecam serdecznie. Oferują elementy konstrukcyjne w bardzo korzystnych cenach. Moja firma stale się u nich zaopatruje.
K
Krzysiuuuu_786
Polecam. Płyty warstwowe zapewniają w naprawdę atrakcyjnych cenach. Na uwagę zasługuje fakt, iż reprezentują one doskonałe właściwości izolacyjne.