Ola Sp. z o.o.

Smaczne i kruche ciasta z tradycyjnej receptury

Produkcja wyrobów cukierniczych
ul. Krzyżowa 7, 05-640 Mogielnica mazowieckie
(4 opinie) napisz opinię
Ola Sp. z o.o.
ul. Krzyżowa 7, 05-640 Mogielnica mazowieckie
Telefon
Ola Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Ola Sp. z o.o. w Mogielnica
W firmie Ola działamy na polskim rynku już od 1988 roku. Zajmujemy się przede wszystkim produkcją wyrobów cukierniczych. Nasz zakład mieści się w Mogielnicy na terenie województwa mazowieckiego. Zapraszamy do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
W firmie Ola zajmujemy się przede wszystkim produkcją wszelkiego rodzaju wyrobów cukierniczych, takich jak na przykład ciastka lub herbatniki.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu naszego asortymentu o nowe, pyszne przekąski jesteśmy dzisiaj w stanie zaoferować Państwom między innymi:
- rurki waflowe,
- wafle,
- pierniki,
- ciastka kruche,
- herbatniki.

W naszym asortymencie można znaleźć także pyszne i kruche ciasteczka maślane, a także mini ciasteczka brownie, które pokochają wszyscy fani prawdziwej czekolady. Oczywiście wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, zaczęliśmy również produkować ciastka bezglutenowe, które pomimo zmienionego składu, wciąż zachowują swój tradycyjny smak.

Pragniemy zagwarantować, że produkcja żywności w naszym zakładzie odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa, o czym świadczy wdrożenie standardów BRC w naszej firmie. System BRC łączy ze sobą jednocześnie standardy ISO 9000, HACCP, GMP i GHP.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu - firma Ola z Mogielnicy.
Zasięg działania
Firma Ola Sp. z o.o. z lokalizacji: Mogielnica świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
J
Justyna
Ciasta z tej firmy są zawsze bardzo kruche i smaczne. Polecam ich dlatego, że pomyśleli także o bezglutenowcach i wyprodukowali ciastka bez glutenu.
J
Jan
Warto współpracować z tą firmą. Zawsze są w stanie dostarczyć odpowiednią ilość zamówień na czas. Kupujemy od nich pierniki, ciastka kruche i herbatniki. Pomimo wielu lat produkcji wyroby wciąż mają swój tradycyjny smak.
P
Piotr
Mają bardzo przystępne ceny oraz dobrej jakości produkty żywnościowe. Ciastka są słodkie, ale mają naturalny i maślany posmak.
K
Karina
Kupujemy hurtowe ilości ciastek produkowanych przez firmę Ola. Słodkości zawsze szybko się sprzedają, bo Klienci lubią tradycyjne smaki, jakie zachowuje firma podczas produkcji.