Plantacja i Szkółka Borówki Amerykańskiej

Plantacja krzewów borówki amerykańskiej

Produkcja roślin i nasion
05-660 Nowa Wieś 38 b mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Plantacja i Szkółka Borówki Amerykańskiej

Informacje

Opis działalności
Plantacja borówki amerykańskiej znajduje się w Nowej Wsi w województwie mazowieckim. Dla naszych Klientów oferujemy sprzedaż sadzonek, krzewów, a nawet całych owoców. Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i właścicielami różnych firm.
Produkty i usługi
Borówka amerykańska to owoc szczególnie doceniany przez firmy farmaceutyczne i kosmetyczne. Roślina zawiera w sobie ogrom mikroelementów, fitoestrogenów, antyoksydantów i antocyjanów. Wszystkie te składniki w pozytywny sposób wpływają na organizm człowieka. Borówka amerykańska między innymi obniża cholesterol i poprawia widzenie.

Współpraca z nami gwarantuje Państwu dostawę świeżych i zadbanych roślin. Proponujemy sprzedaż sadzonek, krzewów oraz owoców borówki. Uczestniczymy na liczne szkolenia, które mają na celu rozwinąć naszą plantację. Opracowaliśmy specjalne sposoby pielęgnacji i przyspieszania wzrostu roślin. Zachowujemy przy tym ich wszystkie właściwości. Służymy pomocą dla osób chcących założyć swoją plantację.

Nasza szkółka oferuje Państwu aż 20 różnych rodzajów borówki. Wśród nich znalazły się takie odmiany jak:

- Earliblue,
- Sierra,
- Bluecrop,
- Toro,
- Nelson,
- Darrow,
- Lateblue,
- Chandler,
- Sunrise,
- Patriot.

Więcej informacji o proponowanych przez nas usługach znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia plantacji osobiście w Nowej Wsi.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń