"Kozbud" Zakład Handlowo-Usługowy

Okna i Drzwi - wieloletnie doświadczenie. Dobra oferta.

ul. Świętego Ducha 20, 05-660 Warka mazowieckie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota 09:00 - 13:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
502 381 514
486672147
zhu.kozbud@wp.pl
Adres korespondencyjny
ul. Świętego Ducha 20, 05-660 Warka mazowieckie

Informacje

O nas
Zakład Handlowo-Usługowy "Kozbud" istnieje na rynku od 1986r.
Lata doświadczeń sprawiły, że jakość świadczonych przez nas usług jest na najwyższym poziomie.

Pracownicy firmy posiadają bardzo duże doświadczenie w sprzedaży i montażu szeroko pojętej stolarki otworowej. Dzięki tak dobranej kadrze jesteśmy w stanie zaoferować Państwu obsługę na najwyższym poziomie. Działamy na terenie woj. Mazowieckiego, ale istnieje również możliwość świadczenia usług na terenie całej Polski.
Opis działalności
Kozbud oferuje Państwu szeroki wybór drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, okien PCV, żaluzji, rolet, parapetów, oraz moskitier. Ponadto świadczymy również różnego rodzaju usługi budowlane a także zajmujemy się profesjonalnym montażem sprzedawanych przez nas produktów. Zapewniamy naszym klientom serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
Produkty i usługi
Firma "Kozbud" oferuje Państwu wyłącznie wysokiej jakości produkty stolarki otworowej oraz elementów do wykończenia wnętrz. Wieloletnia praktyka w zawodzie pozwoliła nam przesortować dla Państwa rynek dostawców oraz wybrać do współpracy wyłącznie zaufanych producentów renomowanych firm, między innymi:

- Veka,
- Roplasto,
- Gealan,
- Winkhaus,
- Roto,
- Aluplast,

Szeroki asortyment firmy Kozbud obejmuje:

- bramy garażowe,
- rolety materiałowe,
- rolety zewnętrzne,
- panele ścienne,
- podłogi: deski oraz panele,
- okna dachowe,
- podbitki dachowe
- zabudowa balkonów,
- zabudowa tarasów,
- ogrody zimowe,
- nadzór budowlany.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi montażu zakupionych u nas materiałów jak również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Nasi specjaliści z chęcią doradzą Państwu w wyborze odpowiednich okien, bramy, rolet czy też paneli. Chcemy być dla Państwa jak najbardziej pomocni, dlatego zawsze możecie się Państwo zwrócić do nas z prośbą o pomoc lub fachową poradę – jesteśmy zawsze chętni by zrobić dla Państwa, co w naszej mocy.

W raz z dynamicznym rozwojem naszej firmy, rozwija się również nasza oferta, która już dziś bogata jest w szeroki asortyment stolarki otworowej czy elementów do wykończenia wnętrz. Mam nadzieję, że ta oferta będzie rozwijała się dalej, a Państwo zawsze chętnie będą korzystali z naszych usług.

Wieloletnia działalność, rzetelne podejście do wykonywanych usług, wysokiej jakości produkty, a także miła i fachowa obsługa zapewniły nam zaufanie naszych Klientów. Cieszymy się z tego bardzo, ponieważ oznacza to, ze nasze działania nie są jałowe i przynoszą pożądany skutek.

Serdecznie zachęcamy Państwa do kontaktu z firmą Kozbud.
Marki i specjalizacje
Kozbud firma specjalizująca się w stolarce otworowej oraz w zabudowach balkonów i tarasów oferuje Państwu produkty najwyższej jakości. W naszej szerokiej ofercie produktów znajdziecie Państwo:

- PCV - niemiecki profil Veka, Roplasto, Gealan,
- Drewniane - jednoramowe DJ-68,
- Aluminiowe,
- Aluminiowo - drewniane,
- Okucia - Winkhaus i Roto.
- ALUPLAST.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
L
Z
R
Letnik z Rozniszewa
2011-08-01 15:40:17
Rekomenduję firmę Kozbud z Warki jako bardzo rzetelnego, uczciwego i fachowego dostawcę okien i drzwi. Montaż również szybki, profesjonalny i dokładny.