Eldar. Tulo E.

Oferujemy wysokiej jakości drzwi, okna, bramy garażowe oraz rolety

Okna
ul. Długa 15, 05-660 Warka mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(48) 667 28 61
Adres korespondencyjny
ul. Długa 15, 05-660 Warka mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Firma Eldar ma swoją siedzibę w Warce, na terenie powiatu grójeckiego, w województwie mazowieckim. Właścicielką przedsiębiorstwa jest Elżbieta Tulo, która działa na rynku od 2009 roku. W ofercie Eldar znajduje się doradztwo, montaż oraz serwis stolarki otworowej, a w tym drzwi, okna, rolety, bramy garażowe itp.
Produkty i usługi
Wieloletnie doświadczenie, niezbędna wiedza, a także indywidualne podejście do każdego klienta sprawiło, iż firma Eldar może cieszyć się ogromnym zaufaniem oraz renomą na rynku. Zatrudniając wykwalifikowanych pracowników gwarantuje Państwu profesjonalne doradztwo, rzetelność oraz terminowość.

W ramach działalności Eldar proponuje kontrahentom:
- doradztwo,
- pomiary pomieszczeń,
- montaż.

Ponadto w sprzedaży oferuje bogaty wybór drzwi zewnętrznych (antywłamaniowych), drzwi wewnętrznych, tych przesuwanych i klasycznych, a także okna PCV i drewniane.

W ofercie zakładu znajdują się także bramy garażowe, rolety (nadstawne, na elewacje, podtynkowe, materiałowe, zewnętrzne i wewnętrzne), żaluzje (pionowe, poziome, drewniane, aluminiowe) oraz markizy i profile.

Firma zachęca do współpracy zarówno klientów indywidualnych, przedsiębiorców małych i większych, a także instytucje.

Usługi świadczone są w obrębie takich miast jak: Rawa Maz., Garwolin, Pruszków, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Radom, Białobrzegi, Kozienice, Grójec, Piaseczno.

Więcej informacji dotyczących oferty znaleźć można na profilu społecznościowym lub za pomocą kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń