Kret-Kop Marcin Męcbergier

Obsługujemy sieci elektryczne, teletechniczne i gazowe

Wykopy i roboty fundamentowe
ul. Wójtowska 14/31, 05-660 Warka mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
531 075 402
Kret-Kop Marcin Męcbergier

Informacje

Opis działalności
Firmę Kret-Kop założyliśmy jakiś czas temu. Umiejscowieni jesteśmy w Warce, na terenie województwa mazowieckiego. Naszym właścicielem jest Marcin Męcbergier.
Produkty i usługi
Pracujemy w branży robót drogowych i budowlanych. Zatrudniamy tylko najlepszych i doświadczonych specjalistów. Specjalizujemy się w budownictwie, elektryce oraz kanalizacji. Prowadzimy prace obejmujące przeciski pneumatyczne.

Zapewniamy Klientom przeciski wykonywane kretem. Proponujemy wbijanie rur stalowych oraz przewierty pod drogami. Do naszych zadań należą przeciski, które ograniczają do minimum wykopy. Dzięki temu możemy ominąć przeszkody znajdujące się na drodze linii przesyłowych:

- szosowe arterie komunikacyjne;
- nasypy kolejowe;
- cieki wodne;
- budynki;
- parkingi.

W ofercie mamy także bezwykopowe odwierty potrzebne do sieci wodociągowych, sieci gazowych, sieci elektrycznych i teletechnicznych. Współpracujemy z firmami telekomunikacyjnymi, z branżą elektryczną oraz ciepłowniczą. Prowadzimy prac dla firm trudniących się nawadnianiem i odwadnianiem terenów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty - Kret-Kop Marcin Męcbergie
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie, mazowieckie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
Karol
Świetnie, że mam do nich namiary. Kiedy potrzebuje, żeby zrobili mi jakieś przewierty, nigdy nie robią żadnych problemów. Przyjeżdżają i robią.