"Sek-An" P.P.U.H.

Konstrukcje z płyt warstwowych - hale, pawilony, garaże, powierzchnie sklepowe.

Konstrukcje stalowe
05-604 Zbrosza Duża 27a mazowieckie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
605 038 420
Adres korespondencyjny
05-604 Zbrosza Duża 27a mazowieckie

Informacje

O nas
Sek-An to firma o dużym doświadczeniu w budownictwie hal przemysłowych. Na naszym koncie jest wybudowanych szereg różnych obiektów jak również mamy dobre referencje od inwestorów którym wykonaliśmy liczne inwestycje. Posiadamy załogę wyszkoloną do realizacji naszych zadań oraz dysponujemy odpowiednim sprzętem - zwyżki, dźwig. Wykonujemy prace związane z pracami na wysokościach, różne montaże jak i szereg innych prac pokrewnych. Głównym atutem naszej firmy to jakość usług i terminowość.
Opis działalności
Wykonujemy konstrukcje z płyt warstwowych, hale, pawilony, kioski, garaże, powierzchnie sklepowe, komory gazoszczelne, komory chłodnicze, komory beztlenowe, konstrukcje stalowe.
Produkty i usługi
Wykonujemy konstrukcje z płyt warstwowych, garaże, hale przemysłowe, pomieszczenia pod sklepy, kioski, usługi dekarskie - obróbki blacharskie, pawilony, pawilony z płyt warstwowych, kioski z płyt warstwowych, hale przemysłowe z płyt warstwowych, komory gazoszczelne, komory chłodnicze, komory beztlenowe.

Wykonujemy konstrukcje z płyt warstwowych, garaże, hale przemysłowe, pomieszczenia pod sklepy, kioski, usługi dekarskie, płyty warstwowe, płyty warstwowe z rdzeniem z pianki PU oraz PIR, materiały montażowe, obróbki blacharskie, produkcja kontenerów socjalnych, budowlanych itp., konstrukcje stalowe, blacha trapezowa oraz blachodachówka, usługi budowlane z zakresu montażu lekkiej obudowy, obiekty małogabarytowe z płyty warstwowej, pawilony handlowe z płyty warstwowej, hale i konstrukcje stalowe, płyty warstwowe (z rdzeniem styroplanowym, z rdzeniem poliuretanowym, z rdzeniem z wełny mineralnej), pawilony, pawilony z płyt warstwowych, kioski z płyt warstwowych, hale przemysłowe z płyt warstwowych, komory gazoszczelne, komory chłodnicze, komory beztlenowe.
Marki i specjalizacje
Usługi dekarskie, konstrukcje stalowe, konstrukcje z płyt warstwowych, pawilony z płyt warstwowych, kioski z płyt warstwowych, hale z płyt warstwowych, garaże z płyt warstwowych, komory gazoszczelne, komory chłodnicze, komory beztlenowe, obróbki blacharskie, hale z płyt warstwowych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń