PM Serwis24 Paweł Michalak. Sprzedaż, montaż i serwis automatów do bram. Serwis baterii trakcyjnych i prostowników

Naszą specjalnością jest automatyka przemysłowa. Zapewniamy montaż i serwis bram

Automatyka
96-314 Gole 25 mazowieckie
(3 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
606 368 182
Adres korespondencyjny
96-314 Gole 25 mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Właścicielem firmy jest Paweł Michalak. Oferujemy usługi montażowe i serwisowe automatyki przemysłowej. Programujemy sterowniki do bram. Siedziba firmy mieści się w Golach, na terenie województwa mazowieckiego. Zapraszamy!
Produkty i usługi
PM serwis24 to młode, prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, które oferuje swoje usługi w zakresie automatyki przemysłowej. Rzetelna wiedza branżowa i wielkie zaangażowanie naszych pracowników sprawiają, że nasze usługi są skuteczne, a klienci chętnie do nas wracają. Oferujemy serwis baterii trakcyjnych. Sprzedaż, montaż i serwis automatów do bram to nasza specjalność.


Proponujemy:

- automatyczne napędy do bram,
- siłowniki do bram, akumulatory,
- całodobowy serwis automatów do bram,
- sprzedaż automatów do bram.


Wieloletnie doświadczenie i specjalistyczna wiedza naszych pracowników może być dla Państwa gwarancją usług najwyższej klasy. Zdobyliśmy uznanie wśród wielu zadowolonych klientów, a Państwa zaufaniem cieszymy się od samego początku.


Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy iatrakcyjne ceny usług. Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy z chęcią podejmują się realizacji nawet najtrudniejszych zadań.


W zakresie naszych obowiązków jest również programowanie sterowników do bram. Zapewniamy serwis baterii trakcyjnych i prostowników.


Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, która działa sprawnie i, co najważniejsze, skutecznie. Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Zapewniamy terminowe wykonanie zleceń.


Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
G
Grzegorz
Solidny, z dużym doświadczeniem i wiedzą. Polecam. I co bardzo miło mnie zaskoczyło możliwośc zapłaty za usługę kartą co bardzo ułatwia życie klientowi .
Z
Zosia
Super szybkie wykonanie ,bardzo dokładne i rzetelnie załatwiony temat
T
Tomi
Bardzo dobry kontakt,super szybka wycena i wykonanie.Polecam