Garaże Blaszane

GARAŻE BLASZANE - Z NAMI ZAPLANUJ SWÓJ WYMARZONY GARAŻ BLASZANY!

Budowa i wyposażenie garaży
ul. Chełmońskiego 16, 05-825 Grodzisk Mazowiecki mazowieckie
poniedziałek 9:00 - 18:00
wtorek 9:00 - 18:00
środa 9:00 - 18:00
czwartek 9:00 - 18:00
piątek 9:00 - 18:00
sobota 9:00 - 16:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
509 188 673
Adres korespondencyjny
ul. Chełmońskiego 16, 05-825 Grodzisk Mazowiecki mazowieckie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Przedmiotem działalności naszej firmy jest produkcja, sprzedaż i montaż konstrukcji stalowych: garaż Korzystając z naszych usług zyskują Państwo gwarancję wysokiej jakości świadczonych przez nas usług oraz materiałów w atrakcyjnej cenie. Realizujemy indywidualne zamówienie przy krótkim okresie oczekiwania.Magazyny, pomieszczenia gospodarcze, bramy garażowe,schowki budowlane, schowki na narzędzia.
Produkty i usługi
Garaży blaszanych popularność nie słabnie, właściciele działek upodobali sobie budowę tego metalowego budynku. Jesteśmy małą rodzinną firmą zajmujemy się produkcją garaży, które są całkiem przydatne i wygodne w utrzymaniu.

Gdzie może znajdować się blaszany garaż? Na przykład przed domem, na działce, na budowie. Jak możesz wykorzystać budynek garażowy? Możesz w nim przechowywać auto, narzędzia rolnicze, sprzęty gospodarstwa. Twój blaszany garaż możesz wykorzystać w każdym wybranym przez siebie celu.

Ze względu na prostą i wytrzymałą konstrukcję "blaszaka", która składa się z metalowego szkieletu oraz poszycia z blachy ocynkowanej ogniowo lub akrylowej. Budowa garażu przebiega szybkoi sprawnie. Żeby mieć pewność solidnie postawionego obiektu, zaufaj doświadczonym montażystom, których kwalifikacje w zakresie budowy garażu, zapewnią Ci wieloletnie i bezawaryjne użytkowanie. Jeśli zdecydujesz się postawić garaż blaszany, dzwoń do nas a będzie on stał w wybranym przez siebie miejscu w ciągu 2 tygodni od zamówienia.

Przed złożeniem zamówienia garażu, pomyśl nad jego przeznaczeniem, gdyż ma to duże znaczenie w kontekście planowania wielkości oraz kształtu obiektu. Jeśli potrzebujesz garażu, który będziesz wykorzystywać tylko do przechowywania samochodu lub sprzętu ogrodowego/budowlanego, w zupełności wystarczy Ci garaż blaszany o standardowych wymiarach 3m x 5m. Natomiast gdy Twoje potrzeby są niestandardowe, z pewnością potrzebujesz równie nietypowego garażu. Może wówczas sprawdzi się u Ciebie garaż blaszany np. dwustanowiskowy albo o jeszcze innych parametrach.

Podczas projektowania weź pod uwagę także dodatkowe opcje wykończenia, z których możesz skorzystać. A może w Twoim garażu przydałyby się okna? A może zamiast posiadania jednego dużego pomieszczenia, chciałbyś, aby Twój blaszany garaż został podzielony na dwa mniejsze, odrębne lokale? Zauważ, że brama może otwierać się na boki bądź uchylnie do góry. Możesz też wybrać dodatkowe drzwi.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
Nowy Dwór Mazowiecki, Pruszków, Warszawa, Sochaczew, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Ożarów Maz., Żyrardów, Grójec, Piaseczno

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
M
maszkowski
2016-09-19 19:37:53
Nazywam się Maszkowski, Polecam tą firmę innym klientom. Zamówiłem garaż z Londynu przes telefon a oni pojechali i zrobili bardzo szybko i tak jak chcialem i nie musialem być w Polsce. Polecam zwłaszcza emigrantom, gdyż niemają czasu aby jeździć do Polski i pilnować lub jeździć i zamawaić, w skali jeden do dziesięciu oceniam na dziesięć.