Invest Kop Usługi Koparko - Ładowarką Górski Krzysztof

Szeroki wachlarz usług koparko-ładowarką

Wyburzenia i rozbiórki
ul. hetm. Żółkiewskiego 13, 05-825 Grodzisk Mazowiecki mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Invest Kop Usługi Koparko - Ładowarką Górski Krzysztof

Informacje

Opis działalności
W Przedsiębiorstwie Invest Kop zajmujemy się świadczeniem usług koparko-ładowarką już od 2011 roku. Nasza siedziba znajduje się w Grodzisku Mazowieckim, a założycielem jest Krzysztof Górski. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Przedsiębiorstwie Invest Kop działamy na rynku już od niemal dekady. Specjalizujemy się w usługach koparko-ładowarką. Do naszych podstawowych zadań należy wykonywanie zmechanizowanych robót ziemno-budowlanych. Oferujemy kompleksowe wyburzanie i rozbiórkę budynków, obiektów inżynieryjnych i kubaturowych. Podejmujemy się rekultywacji i niwelacji terenu.

Oferta naszej firmy obejmuje też:

- przygotowanie terenu pod inwestycje,
- karczowanie terenów inwestycyjnych,
- oczyszczanie terenu budowy,
- roboty ziemne związane z kopaniem rowów i wykopów,
- wyrównywanie terenu,
- usuwaniem kamieni.
- sprzątanie po budowie
- podnoszenie poziomu działki
- drenowanie działek,
- drenowanie terenów rolniczych.

Do naszych zadań należy drenowanie terenów leśnych, karczowanie oraz wycinanie drzew. Wykonujemy również wykopy, czyli roboty ziemne związane z kopaniem między innymi fundamentów, szamb i piwnic. Dodatkowo oferujemy odwodnienia, w tym czyszczenie kanałów, rowów melioracyjnych i różnych cieków wodnych. Przyjmujemy zlecenia na likwidację skutków wichur. Zajmujemy się usuwaniem powalonych, nadłamanych gałęzi i drzew. Organizujemy też wywóz drzew i odpadów, które powstały w trakcie wycinki.

W ramach świadczonych usług wykonujemy wykopy pod instalacje telefoniczne, elektryczne, gazowe i wodno-kanalizacyjne. Przeprowadzamy roboty związane z budową linii elektroenergetycznych i telekomunikacyjnych. Nasza oferta obejmuje również korytowanie gruntu pod chodniki, parkingi i drogi, w tym realizacja robót związanych z budową autostrad, ścieżek dla rowerzystów i pieszych.

Odśnieżamy palce i drogi oraz wywozimy śnieg.

Firma Wykonuje również usługi Transportowe:

Oferujemy transport na terenie całego kraju:

- ciągnik + naczepa
- typu firanka
- wywrotka do 27 ton aluminiowa 33 m3
- wywrotka trzyosiowa do 14 ton
- wywrotka czteroosiowa do 24 ton/18 ton.

Firma zajmuje się przewozem towarów oraz transportem materiałów sypkich np. kruszywa o różnych frakcjach, piasku, żwiru, ziemi.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń