Ar-Stan Stacja Paliw BP

Stacja paliw: LPG, benzyna, diesel

Stacje paliw
ul. Matejki 6, 05-825 Grodzisk Mazowiecki mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ar-Stan Stacja Paliw BP
ul. Matejki 6, 05-825 Grodzisk Mazowiecki mazowieckie
NIP
5290007503
Telefon
Ar-Stan Stacja Paliw BP

Informacje

Opis działalności firmy Ar-Stan Stacja Paliw BP w Grodzisk Mazowiecki
Ar-Stan to firma która prowadzi stację paliw pod szyldem BP oraz własną rozlewnię gazu płynnego. Nasza siedziba znajduje się w Grodzisku Mazowieckim. Działalność rozpoczęliśmy w 1992 roku.
Produkty i usługi
Od ponad trzydziestu lat prowadzimy stacje paliw. Pracujemy dla Państwa całodobowo, przez siedem dni w tygodniu. Zajmujemy się sprzedażą AdBlue oraz takich paliw jak:

- butle z gazem,
- benzyna,
- LPG,
- olej napędowy.

Mamy również własną rozlewnię gazu. Z tego powodu proponujemy także zakup gazu propan butan w butlach o pojemności 11 kg.

Naszą stację benzynową prowadzimy pod szyldem BP. Dzięki współpracy z tym doświadczonym w sprzedaży paliw przedsiębiorstwem zapewniamy Państwu obsługę na wysokim poziomie. Nasze paliwa spełnią wymagania każdego klienta. W sklepie dostępny jest dodatek do silników AdBlue.

Na stacji benzynowej znajduje się również sklep, w którym zakupią Państwo artykuły spożywcze, napoje czy akcesoria samochodowe. Prowadzimy też Wild Bean Cafe.

Dostępna jest u nas myjnia samochodowa — zarówno automatyczna, jak i samoobsługowa. Przy stacji znajdą Państwo także odkurzacz i kompresor.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.Zasięg działania
Firma Ar-Stan Stacja Paliw BP z lokalizacji: Grodzisk Mazowiecki świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie, grodziski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń