Szer-Wood Aleksandra Szerszeń

Szer-Wood Aleksandra Szerszeń - Wycinka drzew.

Ogrodnictwo
ul. Nadarzyńska 22, 05-825 Grodzisk Mazowiecki mazowieckie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
505 916 413
Adres korespondencyjny
ul. Nadarzyńska 22, 05-825 Grodzisk Mazowiecki mazowieckie
Media społecznościowe

Informacje

O nas
Jeżeli nie mają Państwo czasu na zajęcie się ogrodem, oferujemy stałą opiekę (raz w tygodniu lub w innych ramach czasowych), by mogli Państwo czerpać radość i energię z odpoczynku we własnej zielonej sferze. Systematyczne koszenie trawników, jak i stały dozór, pozwolą utrzymać ogród w idealnej kondycji.

Nasza firma - powstała z pasji do ogrodów, poparta kreatywnością i doświadczeniem zdobytym obecnością od wielu lat w branży. Wieloletnie doświadczenie jest gwarancją solidności i profesjonalizmu. Z wielkim oddaniem realizujemy powierzone nam zadania. W pracy kierujemy się tym, by projektowane i zakładane przez nas ogrody były funkcjonalne jak i wprawiały w dobre samopoczucie. Nasze usługi skierowane są do wymagających klientów indywidualnych jak i firm prywatnych oraz instytucji publicznych.

Zajmujemy się profesjonalnym przycinaniem oraz wycinaniem drzew i krzewów metodą alpinistyczną, jak i metodą tradycyjną. Ponadto zajmujemy się również koszeniem trawników. Pracujemy na sprzęcie dobrej klasy, a nasze usługi zawsze spełniają oczekiwania Klienta. Naszą dewizą firmy jest: szybko - tanio - solidnie.
Opis działalności
Firma założona przez inż ogrodnictwa Aleksandrę Szerszeń. Zajmujemy się pielęgnacją terenów zieleni, głównie wycinką, kosmetyką drzew i krzewów, zakładaniem trawników, pielęgnacją i czyszczeniem działek i ogrodów oraz sprzedażą drewna opałowego. Posiadamy niezbędne uprawnienia na pielęgnację i ścinkę drzew metodami alpinistycznymi. Działamy na terenie powiatu grodziskiego i okolic.
Produkty i usługi
- wycinka drzew
- wycinanie krzewów
- przycinanie drzew
- przycinanie krzewów
- wycinka metodami alpinistycznymi
- arborystyka
- wycinka drzew z podnośnika i metodami alpinistycznymi
- usługi rębakiem
- czyszczenie działek
- prace pielęgnacyjne w ogrodzie
- grabienie liści
- formowanie żywopłotów
- usuwanie zarośli
- wyrównanie terenu
- przygotowanie terenu pod nasadzenia
- usługi minitraktorkiem ogrodniczym
- czyszczenie działek
- pomoc w projektowaniu ogrodu przydomowego
- pomoc w doborze nasadzeń

prace pielęgnacyjne w ogrodzie: koszenie, grabienie liści, przycinanie/formowanie żywopłotów, usuwanie zarośli, sadzenie roślin, przygotowanie terenu pod nasadzenia, itp.
mała architektura
sprzedaż drewna opałowego
Marki i specjalizacje
Zajmujemy się również kompleksowo zakładaniem ogrodów.

Z racji tego, że projektowanie ogrodów to Nasza pasja i kierunek w, którym rozwijamy usługi dla klientów jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać od podstaw całą inwestycję zgodnie z życzeniem klienta. Doradzamy również mniej zdecydowanym osobom zaczynającym dopiero swą przygodę z ogrodem. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 509095648.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Nowy Dwór Mazowiecki, Rawa Maz., Skierniewice, Pruszków, Sochaczew, Grodzisk Mazowiecki, Ożarów Maz., Żyrardów, Grójec, Piaseczno

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń