Mili Metr Geodezja i Kartografia mgr inż. Daniel Siemiątkowski

Profesjonalne wykonawstwo usług geodezyjnych

Geodezja
ul. Płocka 7, 05-825 Grodzisk Mazowiecki mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
Mili Metr Geodezja i Kartografia mgr inż. Daniel Siemiątkowski

Informacje

Opis działalności
Firma Mili Metr, której właścicielem jest Daniel Siemiątkowski, istnieje na rynku od 2009 roku. Mamy cenne doświadczenie i wiemy, jak odpowiednio realizować powierzone nam zadania z zakresu geodezji. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Grodzisku Mazowieckim.
Produkty i usługi
Zajmujemy się świadczeniem szeroko pojętych usług geodezyjnych oraz kartograficznych. Założycielem naszej firmy jest uprawniony geodeta, który wywodzi się z rodziny z tradycjami w tejże dziedzinie.

Nasza oferta to:
- mapy do projektu,
- wytyczenia,
- inwentaryzacje powykonawcze,
- uzgodnienia ZUD,
- obsługi inwestycji budowlanych.

Zajmujemy się także wszelkimi wytyczeniami budynków, czy działek. Obsługujemy budowę domów jednorodzinnych i szeregowych, powierzchni magazynowych, garażowych i parkingowych oraz sieci urządzeń podziemnych. Specjalizujemy się również w niwelacji terenu oraz przeróżnych usługach geodezyjnych dopasowanych do indywidualnych potrzeb danego inwestora.

Naszą firmę tworzy zespół kreatywnych i młodych pracowników, którzy zdążyli już zdobyć spore doświadczenie zawodowe. Działamy na terenie województwa mazowieckiego, a w szczególności w powiatach warszawskim zachodnim, pruszkowskim, grodziskim, żyrardowskim oraz piaseczyńskim.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny i terminową realizację wszystkich zleceń.

Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia siedziby naszej firmy w Grodzisku Mazowieckim.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
Kuba
Kompleksowa obsługa budowy domu jednorodzinnego. Nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń do ich pracy. Polecamy firmę geodezyjną Mili Metr.