English Guide Katarzyna Wardecka

Kurs języka angielskiego dla każdego.

Szkoły i kursy językowe
ul. Pańska 17/19, 05-827 Grodzisk Mazowiecki mazowieckie
(7 reviews) napisz opinię
English Guide Katarzyna Wardecka
ul. Pańska 17/19, 05-827 Grodzisk Mazowiecki mazowieckie
Telefon
English Guide Katarzyna Wardecka

Informacje

Opis działalności firmy English Guide Katarzyna Wardecka w Grodzisk Mazowiecki
Szkoła językowa English Guide powstała w 2012 roku i mieści się w Grodzisku Mazowieckim. Właścicielką działalności jest Katarzyna Wardecka.
Produkty i usługi
Wiemy, jak ważna w dzisiejszych czasach jest znajomość języków obcych, przede wszystkim na rynku pracy. Podczas wielu rekrutacji poziom znajomości języka angielskiego czy niemieckiego w stopniu komunikatywnym lub zaawansowanym decyduje o zatrudnieniu. Nasza szkoła językowa English Guide specjalizuje się w przeprowadzaniu profesjonalnych kursów oraz szkoleń z języka angielskiego na wszystkich poziomach. Rozpoczęcie zajęć w naszej szkole jest możliwe w każdym momencie, przez cały rok.

Nasza oferta obejmuje:
- przygotowanie do certyfikatów,
- spotkania konwersacyjne native'm,
- angielski dla dorosłych,
- doszkalanie języka angielskiego.

Nauka języka dodatkowo umożliwi Państwu spełnienie marzeń o zagranicznych podróżach i pozwoli swobodnie porozumiewać się w języku angielskim.

Nasze Centrum Konwersacji prowadzi zajęcia również z języka francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, włoskiego i niemieckiego. Nasi kursanci mogą liczyć na profesjonalne przygotowanie do egzaminów międzynarodowych, takich jak Toefl, Ielts, First czy Advanced.

Uzupełnienie naszej oferty stanowią zajęcia dla ambitnej młodzieży - przygotowujemy 8-klasistów i maturzystów do egzaminów z języka obcego.

Dodatkowe informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. W przypadku dodatkowych pytań lub chęci skorzystania z naszych kursów, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Certyfikaty
Zasięg działania
Firma English Guide Katarzyna Wardecka z lokalizacji: Grodzisk Mazowiecki świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie, grodziski

Opinie

(7 reviews) napisz opinię
L
Laura
Bardzo mi zależało żeby dobrze zdać maturę z angielskiego, więc korzystałam z ich pomocy. Dzięki nim udało mi się świetnie przygotować do matury, wynik pozwolił mi się dostać na wymarzone studia. Polecam!
P
Paulina
Dzięki zajęciom w English Guide uzyskałam międzynarodowy certyfikat, dzięki któremu dostałam wymarzoną pracę. Szczerze polecam!
R
Robert
Uczęszczać w zajęciach to prawdziwa przyjemność, nawet po ciężkim dniu pracy. Polecam!
K
Krzysztof
Serdecznie polecam szkołę języków obcych English Guide. Przystępna cena, najlepsi lektorzy.
M
Marta
Dużo materiałów dodatkowych, wysoki poziom nauczania, przekazywanie wiedzy w różnych formach. Szczerze polecam.
E
Emil
Bardzo polecam tę szkołę językową, przystępna cena - jedna z lepszych na rynku, zajęcia prowadzone są przez lektorów z wielkim zaangażowaniem.
Ł
Łukasz
Nauka w szkole English Guide w pełni spełniła moje oczekiwania. Uczestniczyłem w kursach języka angielskiego. Poziom nauczania jest wysoki, lektorzy sympatyczni. Zajęcia są bardzo urozmaicone i prowadzone klarownie.