Małgorzata Gozdawa-Litwińska Kancelaria adwokacka

Profesjonalne usługi adwokackie

Adwokaci
pl. Króla Zygmunta Starego 9A, 05-825 Grodzisk Mazowiecki mazowieckie
poniedziałek 09:00 - 17:00
wtorek 09:00 - 17:00
środa 09:00 - 17:00
czwartek 09:00 - 17:00
piątek 09:00 - 15:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 734 12 36
227341905
602258637
664751852
mglitwinska@onet.pl
Adres korespondencyjny
pl. Króla Zygmunta Starego 9A, 05-825 Grodzisk Mazowiecki mazowieckie

Informacje

O nas
Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Gozdawa- Litwińska reprezentuje klientów indywidualnych oraz firmy w zakresie prowadzenia spraw sądowych różnego rodzaju. Oferujemy zaangażowanie i zawodowy profesjonalizm w świadczeniu usług prawniczych.

Gwarantujemy dyskrecję i zrozumienie.
Zapraszamy do kontaktu.
Opis działalności
Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzaty Gozdawy-Litwińskiej, prowadzi usługi adwokackie dla osób fizycznych oraz dla firm. Zaangażowanie i zawodowy profesjonalizm. kancelaria adwokacka oferuje usługi w zakresie usług: porady prawne, opinie prawne, obrona adwokacka, reprezentowanie pokrzywdzonego, reprezentowanie w sądzie, odwołanie, obsługa prawna firm, przekształcanie spółek, zniesienie współwłasności, dzierżawa nieruchomości.
Produkty i usługi
Kancelaria Adwokacka oferuje pomoc prawną, udział w negocjacjach prawnych, opinie, sprawy sądowe.

Adwokat Małgorzata Gozdawa- Litwińska, specjalizuje się zawodowo w prawie rodzinnym, prawie spadkowym, prawie gospodarczym, prawie nieruchomości, prawie spółek.

Do spraw prowadzonych przez kancelarię należą sprawy z zakresu:

* obrotu nieruchomościami,
* prawa budowlanego,
* prawa cywilnego,
* prawa rodzinnego,
* prawa gospodarczego,
* prawa spadkowego,
* prawa spółek,
* zamówień publicznych,
* prawa pracy,
* własnościintelektualnej,
* egzekucji należności.

Oferuję pomoc prawną w zakresie: postępowanie karne, rozwód,
separacja, ustalenie praw rodzicielskich, opieka nad dzieckiem,
pozew, opinie prawne, pełnomocnik, zadośćuczynienie.

Zajmujemy się sporządzaniem opinii prawnych, reprezentowaniem w sądzie, nabywaniem i zbywaniem nieruchomości, ustanowieniem służebności gruntowych, drogi koniecznej, rozgraniczeniem gruntów,
zasiedzeniem nieruchomości, opróżnianiem lokalu (eksmisja).

Pomożemy w sprawach związanych ze spadkiem, jego przyjęciem bądź odrzuceniem, zniesieniem współwłasności, dzierżawą nieruchomości.
Ponadto: zakładanie spółek, przekształcanie spółek, likwidacja spółek, obsługa spółek, obrona skazanego w postępowaniu wykonawczym i sporządzenia projektów umów.
Marki i specjalizacje
Prawo Nieruchomości,
Prawo Cywilne,
Prawo Gospodarcze,
Prawo Spadkowe,
Prawo Rodzinne,
Prawo Spółek,
Prawo Budowlane,
Prawo Pracy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
K
Krzysztof
Witam wszystkich czytających opinie o tej kancelarii i chcę podzielić się swoimi doświadczeniami . Trafiłem do Pani Mecenas Małgorzaty i Pani Mecenas Katarzyny w sytuacji beznadziejnej dla mnie , tak mi się wydawało . Jednak po kilku miesiącach prowadzonych spraw , sytuacja ta całkowicie się zmieniła na moją korzyść . Sposób podejścia do klienta Pani Małgorzaty jest bardzo stanowczy i rygorystyczny ale całkowicie wskazany i skuteczny , bo daje znaczące efekty w prowadzonych postępowaniach , należy się całkowicie podporządkować , chcąc zgodnie współpracować , ponieważ Pani Mecenas Małgorzata jest osobą wyjątkowo dominującą - stanowczą w swoim postępowaniu , wie co robi . Pokazuje w ten sposób profesjonalny poziom prowadzonej kancelarii i życiowe podejście do prowadzonych spraw . Kancelaria jak najbardziej godna polecenia !!! Zadowolony klient - Krzysztof Grodzisk Mazowiecki 23.03.2018.
N
Natalia
Pełny profesjonalizm dobre przygotowanie do sprawy Pani Mecenas. Potrafi dbać o interesy klienta. Rekomenduje Panią Mecenas w związku z prowadzeniem mojej sprawy rozwodowej. Muszę przyznać, że poziom usług, jakość, konkurencyjna cena zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Pani Mecenas wszystko mi wytłumaczyła, wspierała mnie w sądzie. Zdecydowanie Polecam. Teraz bez wątpienia poprowadzi moją sprawę o podział majątku.
K
klientka
Jestem bardzo zadowolona z tego, że trafiłam na tą kancelarie, bardzo profesjonalne konkretne podejście do klienta. Ogromna pomoc prawna, jaką tam uzyskałam, wsparcie i życzliwość, to cechy nieocenione w nieraz zawiłych trudnych sprawach prawa. Bardzo Polecam.
A
C
Agnieszka Cz.
Bardzo kompetentna Pani Mecenas. Odpowiedzialna oraz rzetelna. Jestem BARDZO zadowolona z prowadzonej przez Panią Mecenas mojej sprawy. Polecam wszystkim.
M
I
B
M i B
Super kancelaria, jednak brakuje nam bardzo Pani Karoliny. Mamy nadzieje, że szybko wróci. Kawka w jej towarzystwie to czysta przyjemność, to skarb dla Pani Mecenas. Miła, pomocna, zawsze pogada z klientem. Pani Mecenas posiada wspaniałe kwalifikacje.
A
Z
P
Adam z Podkowy 01.07.2015
Super adwokaci, zarówno p. mec. Małgorzata, jak p.mec. Katarzyna. Doskonały kontakt oparty na rozległej wiedzy prawniczej i doświadczenia życiowego. Szybkie i właściwe załatwianie spraw, wysoka kultura osobista. Kancelaria prowadzona na wysokim poziomie, profesjonalne i życzliwe podejście do klienta. Jak najbardziej godna polecenia. Adam
M
Maria
Wspaniała P. Mecenas rzetelna, kompetentna, ciepła i b. życzliwa. Przemiła obsługa sekretariatu. Polecam!
M
B
Maria B
Odpowiednia osobą na odpowiednim miejscu, byłoby wspaniale, gdyby wszyscy mieli takie wspaniałe kwalifikacje, nie mówiąc o podejściu do klienta. Polecam!
P
PM
Kancelaria godna polecenia, miło, przytulnie, sympatycznie. Pani Mecenas wie co robi i ma głowę na karku, dba o interesy klienta. Trochę krzyczy, ale jak potrzeba. Obsługa biura bardzo miła i przyjazna. Wchodzi się tam jak do domu, zawsze można porozmawiać. Na pierwszy rzut oka potencjalnego klienta co się liczy, że nie wchodzi się tam jak na ścięcie. Nie są wszyscy pod pseudo "krawatami" w buciakach na szpileczkach z teczuszkami pod pachą. Byłem klientem, jestem i na pewno nim pozostanę. Polecam z czystym sumieniem kancelarię, bo lepszego fachowca w okolicy nie ma.
E
EdytaS
Fantastyczna Pani Mecenas, kompetentna, cierpliwa i skuteczna. Prowadziła dwie moje sprawy i jestem bardzo zadowolona z współpracy z Panią Mecenas. Serdecznie dziękuje za pomoc. Gorąco polecam. Edyta S.
Z
zbyszek.m
Witam wszystkich!!! Podpisuję się pod powyższymi opiniami. Skuteczne i profesjonalne działania, tego wymagamy od prawnika, a współpraca z Panią Mecenas spełniła te oczekiwania. Pani Mecenas jest w swoich działaniach stanowcza i rzetelna pozostając równocześnie osobą miłą, ciepłą i pełną empatii. Jej życzliwość jest niesłychanie pomocna. Przede wszystkim to świetny fachowiec, wzorowo poprowadziła i prowadzi kilka moich spraw zarówno prywatnych jak i firmowych, a nie są to sprawy łatwe a jednak z sukcesem w końcowym efekcie. Serdecznie Polecam. Zbyszek M.
K
M
Klientka Milanówek
Pani Mecenas naprawdę zna się na rzeczy, dba o klienta i powierzone jej sprawy. Konkretna i rzeczowa. Najlepsza w okolicy! Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.
K
M
Klientka Milanówek
Pani Mecenas naprawdę zna się na rzeczy, dba o klienta i powierzone jej sprawy. Konkretna i rzeczowa. Najlepsza w okolicy! Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.
P
Piotr
Naprawdę bardzo dobra kancelaria na wysokim poziomie, miałem do czynienia z wieloma kancelariami ale tą naprawdę polecam.
G
K
Grodziski Klient
100 procent skuteczności, serdecznie polecam profesjonalna i miła obsługa sekretariatu
K
Z
G
Klient z Grodziska
Super, nie ma lepszego adwokata w okolicy
K
Z
B
klient z błonia
świetna obsługa. Byłem klientem z urzędu, Pani mecenas zadbała o moją sprawę jak klienta z wyboru - super, ta dziewczyna też miła co tam pracuje.
:
:)
bardzo dobra kancelaria, Pani Adwokat godna polecenia