Trans-Maj-Przewóz Osób Chorych

Transport sanitarny

Przewozy osób niepełnosprawnych
ul. Słowackiego 36, 05-825 Grodzisk Mazowiecki mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(14 reviews) napisz opinię
Trans-Maj-Przewóz Osób Chorych
ul. Słowackiego 36, 05-825 Grodzisk Mazowiecki mazowieckie
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
602655423
karetki@transmaj.pl
227243666
Trans-Maj-Przewóz Osób Chorych

Informacje

Opis działalności firmy Trans-Maj-Przewóz Osób Chorych w Grodzisk Mazowiecki
Firmę Trans-Maj prowadzimy od 2000 roku. Nasza siedziba znajduje się w Grodzisku Mazowieckim. Właścicielem jest Waldemar Majewski. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Zajmujemy się świadczeniem usług z zakresu transportu sanitarnego.

Realizujemy zlecenia lekarzy, przychodni i szpitali, a także osób prywatnych.

Nasza oferta obejmuje:

- przewozy do porodów,
- przewozy na wizyty konsultacyjne,
- przewozy psychiatryczne,
- przewozy pacjentów z uzależnieniami,
- przewozy do ośrodków rehabilitacyjnych,
- przewozy do domów opieki,
- przewozy specjalistyczne,
- przewozy pod tlenem,
- przewozy na badania.

Przewozy wykonuje przeszkolony zespół kierowców i ratowników. Po wcześniejszych ustaleniach istnieje możliwość transportu sanitarnego w obecności lekarza.

Usługi świadczymy całodobowo, na terenie całego kraju.
Uzupełnienie naszej oferty stanowią usługi obstawy medycznej imprez sportowo-rekreacyjnych. Obsługujemy między innymi zawody sportowe i festyny. Zapewniamy bezpieczeństwo uczestnikom.

W celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Trans-Maj. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny.
Zasięg działania
Firma Trans-Maj-Przewóz Osób Chorych z lokalizacji: Grodzisk Mazowiecki świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Aktualności

Przewóz osób niepełnosprawnnych

30.03.2022

Jesteśmy firmą świadczącą profesjonalne usługi transportu medycznego. Pragniemy, by nasi Klienci czuli się w nim bezpiecznie, dlatego zapewniamy ostrożną, zgodną z przepisami drogowymi jazdę. Przewozimy osoby chore oraz niepełnosprawne na terenie województwa mazowieckiego. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów.

transport specjalistyczny

25.05.2022

Firma Trans-Maj posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży. Zatrudnieni pracownicy to osoby wykwalifikowane, które bezpiecznie poruszają się po drogach. W ofercie firmy dostępny jest transport paramedyczny i specjalistyczny, a także transport międzynarodowy oraz krajowy. Firma swoim pasażerom zapewnia komfortowe warunki przejazdu. Zapraszamy!

transport do porodu

11.07.2022

Jesteśmy firmą, która funkcjonuje na rynku od ponad dwudziestu lat. Przez ten czas nabyliśmy wiele cennych doświadczeń. Dzięki nim możemy wciąż się rozwijać oraz świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Naszym Klientom zapewniamy komfortowe warunki przejazdu oraz opiekę podczas podróży. Oferujemy między innymi przewozy do porodów, przewozy na wizyty konsultacyjne, a także przewozy pod tlenem i na badania. Zapraszamy!

Opinie

(14 reviews) napisz opinię
K
Kasia
To profesjonaliści z wysoką kulturą osobistą. Bardzo cenię sobie ich podejście do klienta. Przewieźli mnie na poród, a w trakcie podróży zapewnili niezbędną opiekę i wsparcie.
P
Patryk
Jestem zadowolony z usług tej firmy. Dzięki ich pomocy moja babcia została przewieziona do szpitala. Sam nie dałbym rady w tamtym momencie jej pomóc. Dziękuję.
D
Dybuk
Transport medyczny, jaki każdy chory sobie wymarzył. Warunki bardzo dobre.
M
Małgorzata
Moim zdaniem świetnie się odnajdują w tej pracy. Wszystko w jak najlepszym porządku.
T
Tymek
Nie można im niczego zarzucić. Są punktualnie i wiozą pacjenta bardzo ostrożnie.
M
Maksymilian
Zawsze obstawiają nasze imprezy w mieście. Robią to profesjonalnie. Jeśli komuś potrzebna jest pomoc, zawsze ją dostanie.
I
Iwona
Bardzo dobre podejście do klientów. Wiadomo, że nie ludzie, których wiozą są często marudni i nieznośni, a mają do nich bardzo dużą cierpliwość.
K
Kasiulakluseczka912
Super, że można zlecić tym fachowcom przewóz osoby chorej. Mieliśmy problem jak przetransportować mamę ze złamaną nogą do szpitala na badania. Wszystkim się zajęli.
K
K.Tomasik
Z uwagi na ciężki stan zdrowia mojej żony niezbędny był transport pod tlenem. Ta firma nam to zapewniła i żona bezpiecznie trafiła do szpitala.
M
mamakasi
Dzięki tej firmie zapewniłam mojej córce bezpieczny transport do ośrodka uzależnień. Wiem, że była pod dobrą opieką.
D
Dybuk
Nie posiadam własnego środka transportu, dlatego gdy konieczne było przetransportowanie mojej żony do szpitala, skorzystałem z usług tej firmy. Mogę ją szczerze polecić.
M
monaL326
Jeśli szukasz firmy, która zajmuje się transportem sanitarnym, to polecam Trans-Maj. Korzystałem z ich usług podczas przewozu mojej niepełnosprawnej mamy do domu opieki. Zajęli się nią bardzo dobrze.
T
Tomcio_643
Trans-Maj to specjaliści w transporcie sanitarnym. Zapewniają pacjentom bezpieczeństwo i fachową opiekę ratownika medycznego.
J
Jola
Skorzystałam z usług tej firmy podczas transportu na poród. Dzięki temu cały czas byłam pod opieką ratownika medycznego, co sprawiło, że się nie denerwowałam i nie stresowałam.