Grodziska Spółdzielnia Malwa

Szycie odzieży roboczej i ochronnej zamówienie - maseczki ochronne

Odzież robocza
ul. Traugutta 40, 05-825 Grodzisk Mazowiecki mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
Grodziska Spółdzielnia Malwa

Informacje

Opis działalności
W Grodziskiej Spółdzielni Malwa zajmujemy się szyciem odzieży specjalistycznej i roboczej na zamówienie klientów. Wykonujemy również maseczki ochronne. Nasza siedziba znajduje się w Grodzisku Mazowieckim.
Produkty i usługi
Historia naszej spółdzielni sięga roku 1949. Przez cały ten okres zmienialiśmy profil swojej działalności w ramach branży tekstylnej. Od wielu już lat zajmujemy się szyciem odzieży ochronne, roboczej i specjalistycznej. W naszej ofercie znaleźć można takie wyroby jak:
- T-shirty,
- bluzy,
- kurtki i kamizelki polarowe,
- kurtki ochronne,
- ogrodniczki,
- fartuchy,
- kombinezony,
- komplety ochronne i robocze.

Na indywidualne zamówienie klientów możemy również przygotować dowolny rodzaj odzieży.

Oprócz odzieży roboczej i ochronnej w naszej spółdzielni zajmujemy się także szyciem odzieży reklamowej. Nanosimy emblematy i znaki graficzne firmy na dowolne części garderoby.

Wszystkie nasze wyroby wykonujemy z wysokiej jakości materiałów szwalniczych, które dostosowane są swoimi właściwościami do konkretnych wymagań danego stroju.

Ponadto w spółdzielni Malwa w czasie wzmożonego zapotrzebowania szyjemy maseczki ochronne w ilościach hurtowych. Zamówienia na nie można składać telefonicznie i mailowo.

Zachęcamy do skorzystania z naszej pełnej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
T
Tunici_tunczyk
Bardzo dobrej jakości ubrania robocze. Zamówiliśmy dla naszej firmy 30 zestawów kurtek, spodni, bluz i koszulek. Pracownicy sobie chwalą, że są wygodne i ciepłe. Polecamy.