Certo Myjnia TIR

Mycie zestawów TIR, autobusów, samochodów ciężarowych, cystern, dźwigów, koparek

Myjnie samochodowe
ul. Traugutta 44, 05-822 Grodzisk Mazowiecki mazowieckie
poniedziałek 07:00 - 23:00
wtorek 07:00 - 23:00
środa 07:00 - 23:00
czwartek 07:00 - 23:00
piątek 07:00 - 23:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
532 501 501
227242500
532501501
certo.rc@gmail.com
Adres korespondencyjny
ul. Traugutta 44, 05-822 Grodzisk Mazowiecki mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Firma CERTO która powstała w 2012 roku oferuje usługi w zakresie mycia samochodów ciężarowych, osobowych oraz innych pojazdów. Nowoczesne urządzenia oraz zespół wykwalifikowanych pracowników zapewniają usługę na najwyższym poziomie. Indywidualne podejście do każdego Klienta pozwala trafnie rozpoznać jego potrzeby i zaproponować usługę, której szuka.
Produkty i usługi
Firma Certo oferuje swoje usługi w zakresie mycia samochodów ciężarowych, osobowych i wielu innych pojazdów, w tym również wielkogabarytowych. Działalność rozpoczęliśmy w 2012 roku i od samego początku dbamy o najwyższą jakość usług. Myjnia TIR mieści się w Grodzisku Mazowieckim, na terenie województwa mazowieckiego.


Nowoczesne urządzenia oraz zespół wykwalifikowanych pracowników zapewniają usługę solidną i rzetelną. Indywidualne podejście do każdego Klienta pozwala trafnie rozpoznać jego potrzeby i zaproponować usługę, której szuka. Świadczymy również usługi w zakresie dezynfekcji wnętrz naczep i chłodni.


Oferta:

- mycie TIR,
- mycie autobusów,
- myjcie cystern,
- mycie samochodów dostawczych,
- mycie karetek,
- mycie koparek,
- mycie motocykli i quadów,
- mycie kombajnów.


Po wcześniejszym kontakcie zajmujemy się również myciem łodzi. Dodatkowo oferujemy mycie podwozia, płukanie wnętrza naczepy. Na miejscu znajduje się również stacja paliw.


Eko Myjnia TIR zapewnia także wynajem i sprzedaż wózków widłowych. Proponujemy również wynajem powierzchni magazynowych.


Zapraszamy!
Marki i specjalizacje
Mycie zestawów Tir, autobusów, samochodów ciężarowych, cystern, samochodów chłodni, samochodów dostawczych, dźwigów, koparek, karetek i innych
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń