Extrema Łukasz Kaczor

Prace wysokościowe

Prace wysokościowe
ul. Leśna 6, 01-631 Huta Żabiowolska mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
503 831 827
Adres korespondencyjny
ul. Leśna 6, 01-631 Huta Żabiowolska mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Łukasz Kaczor jest właścicielem firmy Extrema, która znajduje się w Hucie Żabiowolskiej, w województwie mazowieckim. Naszą działalność prowadzimy od 2014 roku. Zajmujemy się alpinistyką przemysłową. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi, firmami i instytucjami państwowymi z Warszawy i okolic. Do naszych głównych usług należy m.in. pielęgnacja wysokich drzew. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Firmę Extrema tworzą specjaliści w zakresie alpinistyki przemysłowej. Wszystkie prace wysokościowe, które wykonujemy, przeprowadzamy przy użyciu odpowiednich zabezpieczeń. Zajmujemy się pielęgnacją drzew w ogrodach, lasach i parkach. Pielęgnacja obejmuje wycinkę drzew, mielenie gałęzi i korekcję korony drzewa. Usuwamy także drzewa powalone przez wiatr.

Korzystamy również z podnośnika koszowego o dalekim wyciągu. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi nie ma dla nas prac niemożliwych do wykonania. Nasze usługi to także:
- konserwacja oświetlenia,
- montaż zabezpieczeń na ptaki,
- prace wykończeniowe,
- mycie szyb i elewacji,
- odśnieżanie i odkuwanie sopli,
- skoki linowe oraz zjazdy tyrolskie z budynków i mostów,
- wspinaczki highline i slackline,
- doradztwo techniczne,
- pokazy kaskaderskie.

Początkującym aktorom proponujemy konsultacje kaskaderskie na planach filmowych. Zajmujemy się usuwaniem brudu ze wszelakich budynków i urządzeń, np. silosów.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Extrema z Huty Żabiowolskiej, która działa na terenie Warszawy. Nasze prace można obejrzeć również na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie, mazowieckie, Skierniewice, Pruszków, Rawicz, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Grójec

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń