Andrzej Dąbkowski Budowy Remonty

Solidne remonty

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Pomorska 91A, 96-313 Jaktorów mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
518 526 630
Adres korespondencyjny
ul. Pomorska 91A, 96-313 Jaktorów mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Właścicielem firmy Budowy Remonty jest Andrzej Dąbkowski. Znaleźć nas można w Jaktorowie, na terenie województwa mazowieckiego. Na rynku jesteś już od jakiegoś czasu.
Produkty i usługi
Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak bardzo w obecnym czasie ludzie cenią sobie estetykę, zwłaszcza w ich mieszkaniu. Dobierają fachowców z rozwagą i sprawdzają ich solidność. Nie ma co się dziwić, w końcu przecież to ich pieniądze. Jesteśmy firmą, która rozumie potrzeby swoich Klientów, dlatego warto nam zaufać.

Nasza oferta to: instalacje hydrauliczne, instalacje elektryczne, montaż i układnie podłóg, wymianę podłóg, malowanie ścian, tapetowanie, układanie cegły dekoracyjnej. Wykonujemy wykończenia wnętrz, remonty i budowy. Najchętniej wykańczamy domy pod klucz. Poza tym trudnimy się też remontami łazienek, gładzią i szpachlą oraz podłączeniem elektryki.

Podejmujemy się również: adaptacji poddaszy czy montażu sufitów podwieszanych. Mamy wieloletnie doświadczenie w szpachlowaniu,płytkarstwie, dociepleniach oraz elewacji.

Poza tym wykonujemy: tynkowanie, montaż ściany działowej, montaż urządzeń sanitarnych, montaż urządzeń elektrycznych,, malowanie sufitów. Proponujemy także: kładzenie regipsów, podejmujemy się: białego montażu, przeróbek murarskich, sztukaterii, wyburzeń oraz rozbiórki.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń