Jar-Bruk Centrum Kostki Brukowej Układanie kostki brukowej

Układanie kostki brukowej betonowej oraz granitowej.

Brukarstwo
ul. Partyzantów 2, 96-316 Międzyborów mazowieckie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
506 037 247
Centrum Kostki Brukowej Punkt Handlowy
506037247
jarbruk@interia.eu
509496421
Adres korespondencyjny
ul. Partyzantów 2, 96-316 Międzyborów mazowieckie

Informacje

O nas
Firma Jar-Bruk działa na mazowieckim rynku nieprzerwanie od 2007 roku, w tym czasie zyskała ciągle powiększające się grono zadowolonych klientów. Stale współpracujemy z kilkoma deweloperami, co świadczy o wysokiej jakości naszych usług. Nasi pracownicy to zgrany zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie i wykonywane z największą starannością. Nie ma dla nas projektów niemożliwych do zrealizowania. Cechuje nas rzetelność, dokładność i krótkie terminy realizacji. Gwarantujemy konkurencyjne ceny. Zapewniamy dostawę materiałów od największych, renomowanych producentów krajowych.
Opis działalności
Specjalizujemy się w fachowym układaniu kostki brukowej, betonowej oraz granitowej. Układamy również nawierzchnie z innych materiałów (piaskowiec, ażury oraz inne). Stawiamy krawężniki, obrzeża, palisady. Wykonujemy drenaże. Murujemy ogrodzenia z klinkieru, bloczków ozdobnych. Oferujemy kompleksowe usługi – pomagamy w doborze materiału, podsuwamy pomysły na zagospodarowanie terenu. Wykonujemy prace z materiałów powierzonych lub własnych. Gwarantujemy przygotowanie i niwelację terenu, dowóz materiałów, uprzątnięcie terenu po zakończeniu prac. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
CENTRUM KOSTKI BRUKOWEJ

OFERUJEMY:
- układanie dróg dojazdowych do posesji,
- budowę ścieżek, chodników,
- układanie powierzchni parkingów, placów,
- stawianie ogrodzeń murowanych i innych,
- zagospodarowanie terenów posesji,
- zakładanie trawników, terenów zielonych.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu chcielibyśmy polecić nasze usługi w zakresie brukarstwa. Specjalizujemy się w fachowym układaniu kostki brukowej betonowej oraz granitowej. Układamy również nawierzchnie z innych materiałów (piaskowiec, ażury oraz inne). Stawiamy krawężniki, obrzeża, palisady. Wykonujemy drenaże. Murujemy ogrodzenia z klinkieru, bloczków ozdobnych. Oferujemy kompleksowe usługi – pomagamy w doborze materiału, podsuwamy pomysły na zagospodarowanie terenu. Wykonujemy prace z materiałów powierzonych lub własnych. Gwarantujemy przygotowanie i niwelację terenu, dowóz materiałów, uprzątnięcie terenu po zakończeniu prac. Ponadto oferujemy swoje usługi w zakresie zakładania ogrodów.

Realizujemy projekty na dużych terenach oraz posesjach prywatnych.
Posiadamy punkt obsługi klienta w Międzyborowie na ulicy Partyzantów 2 tel. 506 037 247
Marki i specjalizacje
Specjalizujemy się w fachowym układaniu kostki brukowej betonowej oraz granitowej: tani brukarz usługi brukarskie, brukarstwo, firma brukarska, układanie kostki brukowej, układanie kostki granitowej, brukarz, prace brukarskie, układanie chodników z bruku, układanie parkingów z bruku, parking kostki, układanie bruku, kompleksowe usługi brukarskie, brukarstwo kompleksowo, podjazdy z bruku, place z bruku, alejki z kostki brukowej, artystyczne układanie kostki brukowej, wzory z kostki brukowej.
Certyfikaty
Referencje na naszej stronie www.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
grodziski, grójecki, piaseczyński, pruszkowski, sochaczewski, Warszawa, żyrardowski

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
M
S
Marek Szcepański
Szczerze Polecam usługi firmy Jar-Bruk. Właściciel niezwykle kontaktowy, podpowiada fajne rozwiązania. Usługa wykonana szybko, ale z pełną dbałością o dokładność. Sąsiedzi również zadowoleni.
K
Krzysztof
Śmiało możemy polecić usługi. Szybko, sprawnie i czysto. Firma nie robi oby zrobić ale przede wszystkim doradza i wiele tłumaczy. Jeśli ktoś chce zobaczyć efekty zapraszamy do segmentów na ulicy Dębowej w Grodzisku. Sąsiedzi byli zaskoczeni, gdyż była to pierwsza firma, która zaczynała pracę o ustalonej godzinie ;-)
M
Monia
Polecam bez cienia wątpliwości. Fachowo, szybko, solidnie, z pomysłem i poradą.
J
P
Justyna Pawelec
Polecam skorzystanie z usług firmy Jar-Bruk. Fachowo w każdym aspekcie. Usługa wykonana terminowo, dokładnie.
Z
Z
Zygmunt Ziemnicki
Szybko, profesjonalnie. Doskonały kontakt, dobre pomysły. Wszystko zgodnie z projektem. Szczerze polecam.