Elkamino Dom Michta i Świerżewski Sp.j.

Tradycyjna cegła dekoracyjna

Materiały elewacyjne
ul. Średnia 33, 05-822 Milanówek mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
509 477 770
Elkamino Dom Michta i Świerżewski Sp.j.

Informacje

Opis działalności
Spółka Elkomino Dom zlokalizowana w Jaktorowie-Kolonii. Naszą specjalnością jest sprzedaż materiałów elewacyjno-dekoracyjnych. Od 2007 roku w naszym asortymencie Klienci znajdują cegły dekoracyjne w wielu wariantach kolorystycznych.
Produkty i usługi
Tradycyjna cegła jest materiałem, który łączy surowość oraz ciepło. W naszej ofercie znajdą Państwo starannie wykonane produkty, które mają odpowiednią porowatość, kolor oraz strukturę. Dzięki tym elementom cegła idealnie pasuje do wnętrz w stylu industrialnym. Poza starą cegłą dekoracyjną dużym zainteresowaniem cieszą się płyty wykonane z betonu architektonicznego.

Nasz asortyment to przede wszystkim:

- beton architektoniczny,
- płytki stara cegła,
- płytki cegły schodowej,
- płytki dekoracyjne,
- płytki podłogowe, tarasowe.

Ceglane płytki podłogowe oraz tarasowe to starannie wykonana cegła dobrze sprawdzająca się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Cegła, którą mogą Państwo wykorzystać do wykończenia schodów, tarasu, patio czy też ścieżek ogrodowych i ganku nie niszczy się wskutek oddziaływania warunków atmosferycznych.

Oferowane przez na produkty wkomponują się nie tylko we wnętrza w stylu industrialnym. Dzięki szerokiej gamie kolorów elementy dekoracyjne wpasują się również z tradycyjnym, jak i nowoczesnym wystrojem mebli. Proponowana przez nas cegła nie tylko świetnie prezentuje, ale także odznacza się bardzo dobrą trwałością i odpornością na uszkodzenia.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Elkamino Dom w Jaktorowie-Kolonia.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń