Age-Power Sp. j.

Sprzedaż części zamiennych Deutz oraz Perkins.

Silniki i prądnice
ul. Grudowska 65, 05-822 Milanówek mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 724 55 07
Adres korespondencyjny
ul. Grudowska 65, 05-822 Milanówek mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Age-Power znajduje się w Milanówku, na terenie województwa mazowieckiego. Specjalizujemy się w sprzedaży części. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2006 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielami przedsiębiorstwa są Arkadiusz Michalczuk oraz Bartosz Lamentowicz.
Produkty i usługi
Nasza firma Age-Power specjalizuje się w sprzedaży części zamiennych renomowanych producentów Deutz oraz Perkins. W naszej ofercie można także znaleźć diagnostykę, naprawę oraz remontowanie silników. Możemy Państwu zaproponować wysokiej jakości tłoki, cylindry, panewki, zawory oraz prowadnice marki Kolbenschmidt. Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy sprzedaż uszczelek, uszczelniaczy i zestawów uszczelek firmy Victor Reinz.

Oferujemy również produkty firmy Bosch, takie jak:
- układy paliwowe,
- końcówki wtryskiwaczy,
- pompy wtryskowe,
- układy Common Rail.

Nasza oferta obejmuje również zaopatrywanie hurtowni w części zamienne, silniki nowe i używane oraz wspieranie ich technicznie. Jesteśmy bezpośrednimi przedstawicielami największych producentów części zamiennych.

Nasza doświadczona kadra pracownicza do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy wysokiej jakości usługi z zachowaniem konkurencyjnych cen.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a w razie pytań prosimy o kontakt telefonicznych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Age-Power.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe