Eleinstal Marek Świerkot

Montaż i naprawa kotłów gazowych, instalacji solarnych oraz pomp ciepła

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Pewna 18, 05-822 Milanówek mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Eleinstal Marek Świerkot

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Eleinstal znajduje się w Milanówku, w województwie mazowieckim. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Marek Świerkot, rozpoczęło działalność w połowie lat 90. XX wieku. Niezmiennie specjalizuje się w usługach montażowych i serwisowych związanych z instalacjami grzewczymi.
Produkty i usługi
Instalacje grzewcze to jedne z najważniejszych systemów każdego obiektu mieszkalnego. Do ich wykonania najlepiej zatrudnić doświadczoną firmę Eleinstal specjalizującą się w montażu urządzeń renomowanych marek. Przedsiębiorstwo wykonuje m.in. centralne ogrzewanie oparte na kotłach gazowych Vaillant, De Dietrich, Brötje i ACV. Ponadto kotły i centralne ogrzewanie są przez firmę remontowane. Montaż i serwis obejmują też takie urządzenia grzewcze i energetyczne jak:
-instalacje solarne,
-pompy ciepła,
-wymienniki ciepła.

Wymienniki i instalacje CO są również czyszczone chemicznie. Ponadto firma Eleinstal podłącza pompy hydroforowe i głębinowe oraz kuchenki gazowe. Wykonuje również instalacje hydrauliczne.

Wszystkie prace prowadzone są z należytą starannością i terminowo. Koszt każdej z usług jest atrakcyjny.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o usługach świadczonych przez Eleinstal. Po więcej najlepiej zadzwonić lub napisać e-maila. Warto też odwiedzić stronę internetową przedsiębiorstwa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

acv,